W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
theme dla yoda v4 i crystalrom v2

[MOD] theme dla yoda v4.0 i CrystalRom v2.0
witam.przedstawiam wam Theme dla prestigio pmp 5870c autorstwa Slaweczka mój wkład polegał na wytykaniu błędów.Angel
u mnie to Theme działa ale każdy wgrywa na własną odpowiedzialność.
ikona baterii została zrobiona przez Slaweczka od podstaw pod ten ROM,nie ma 1% ponieważ nie znalazłem modu 1% na ten ROM.
co zmieniono:
-Zmienione ikony w status barze
-Nowe ikony w okienku pullup
-Zmieniony graficznie framework
-Zmienione ikony w menu ustawienia.
-instalacja.
-plik kopiujemy to tableta i wgrywamy przez recovery.
-link do pobrania

https://www.dropbox.com/s/32dxmqoqpfhggh...ROM_v3.zip

screeny

[Obrazek: Screenshot_2013-10-17-12-33-20.png]
[Obrazek: Screenshot_2013-10-17-10-39-03.png]
[Obrazek: Screenshot_2013-10-17-12-32-52.png]
[Obrazek: Screenshot_2013-10-17-12-33-03.png]

Dodatkowe ikony baterii do wgrania przez recovery.

linki do pobrania
https://www.dropbox.com/s/5vg038p4tnzf3o...Yoda40.zip
https://www.dropbox.com/s/pdvbp3qq19rqyn...0Yoda4_zip

jak komuś jednak nie odpowiada modyfikacja zamieszczam resorte (pobierasz,do tabletu,recovery) i znowu jest bezosobowy, zimny ,monotematyczny graficznie android jakim go Google stworzyło

resorte theme
link do pobrania
resorte theme yoda v3

zabraniam kopiować theme na inne fora bez mojej zgody
Odpowiedz
Fajnie że ktoś się zainteresował modowaniem Taba Smile przynajmniej nie jestem już sam Big Grin btw poprawiłem w poscie room na ROM (room to pokój) Big Grin
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
ok.bawimy się ze Slaweczkiem od tygodnia i efekt widać.
Odpowiedz
@up Ryrzy . Theme to pierwsza wersja oficjalna, wcześniej było kilka, nazwijmy to wersji alphaWink, w której Adrian45 wychwycił kilka niedoróbek.
O gustach się nie dyskutuje więc nie będziemy tu rozważać czy sie komuś podoba czy nie, prośba do Userów, że jak ktoś wychwyci jakiegoś laga to piszcie proszę do Adrian45 i najlepiej wraz ze screenem na którym będzie lag widoczny, to postaramy się to ogarnąć. Smile
Odpowiedz
spoko Smile bawcie sie Smile zawsze to jakaś alternatywa Wink
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
jeżeli ktoś pobrał to piszcie czy działa,jakie wrażenia,co ewentualnie do poprawki,Slaweczek aż się niecierpliwi żeby coś poprawić,nie dajcie mu się nudzić...
Odpowiedz
(10-17-2013, 07:01 PM)adrian45 napisał(a): jakie wrażenia,co ewentualnie do poprawki

Ogólnie do Holo takie ikony pasują jak pięść do nosa. Tak wiem, zaraz mi się oberwie za krytykę, ale nic nie poradzę, że ten theme jest strasznie kiczowaty i kojarzy mi się z jakimiś Sony Ericssonami sprzed dekady :<
Odpowiedz
Nic Ci sie nie oberwie, o gustach sie nie dyskutuje, ma prawo Ci sie nie podobac i juz... jutro przygotuje restore theme, przywracajace oryginalny wygląd romu.
PozdrawiamWink
Odpowiedz
Mnie tam się podoba, wszystko bardziej czytelne Smile
Odpowiedz
Dla mnie bomba, przynajmniej nie jest nudne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości