W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
xperia s 5x4 launcher

[MOD] Xperia S 5x4 launcher
Bardzo fajnie zmodyfikowany launcher z Xperii S, z siatką programów w menu 5x4 oraz obsługą trybu landscape. Nie posiada aktywnych narożników. Wygląd poniżej:

[Obrazek: screenshot201205030030.png][Obrazek: screenshot2012050300302.png][Obrazek: screenshot2012050300314.png][Obrazek: screenshot201205030031.png]

Instalacja:

Podmieniamy home.apk ręcznie za pomocą jakiegoś root explorera w system/app i ustawiamy następujące pozwolenia:

______|r w x
owner | + + -
group | + - -
others | + - -

następnie wykonujemy reset urządzenia, wchodzimy w Ustawienia > Aplikacje > Zarządzaj aplikacjami > Wszystkie > Xperia - strona główna i klikamy Wyczyść dane.

Download:

Kod:
http://www.mediafire.com/?fam34ber7mxf352
Kod:
https://rapidshare.com/files/663243069/Home.apk
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Witam. Mógłby ktoś zrobić reup? Przy próbie pobrania strona wybija: File Blocked for Violation.

Link dodany do pierwszego postu.Wink
Odpowiedz
Z mediafire są problemy ale plik istnieje.
U niektórych niestety tak wyświetla że niby plik nie istnieje.
.

Odpowiedz
a jak wlaczyc te pozwolenia?
Odpowiedz
1. W Root Explorerze montujesz folder zawierający interesujący Cię plik jako R/W czyli Odczyt/Zapis - domyślnie jest R/O (tylko odczyt).
2. Klikasz i przytrzymujesz paluchem plik a z menu wybierasz "Permission" i ustawiasz co trzeba.
3. Przywracasz stan folderu na R/O.
<p><br></p>
Odpowiedz
zrobilem jak kolega wyzej napisal no ale ekran w poziomienie nie
dziala
Odpowiedz
A wyczyściłeś dane launchera w ustawieniach?

Cytat:wchodzimy w Ustawienia > Aplikacje > Zarządzaj aplikacjami > Wszystkie > Xperia - strona główna i klikamy Wyczyść dane.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
tak no chyba ze ten mod nie jest kierowany na ics pojawilo mi sie wiecej pulpitow i to wszystko
Odpowiedz
ten launcher jest pod gingerbread
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości