W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ankieta: Czy mod jest przydatny i robić inne poradniki do modów?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak przydatny i chcę dalsze poradniki
100.00%
8 100.00%
Nie przydatny i nie chce żadnych poradników
0%
0 0%
Przydatny ale dalsze poradniki niewymagane
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
cyanogenmod ac d audio engine aroma bravia 3 rom stock yoda

[MOD] AC!D Audio Engine [Aroma] + Bravia Engine 3 (ROM STOCK,Yoda,CyanogenMod)
Juz swiety spokoj jest spoks Smile

Wysłane z mojego PMP5870C przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Rzyrzy mam pytanie jak spolszczyc aroma instalera mam mod acid ze aroma instaler mam zamiar go spolszczyc czy powiedziałbyś jak to zrobić pozniej jak skończe to dam aktualizacje swojego postu ?????
Odpowiedz
Rozbierz coś z jego aromą i zobacz.Wink
.

Odpowiedz
Nic mi nie pozostało jak pogrzebać w plikach a własnie co to jest aromą o czym mówisz xtek
Odpowiedz
Ja próbowałem wymienic głośniczek na taki z Manty MID08 1 Watt. Nic to nie dało. tak samo grał a nawet gorzej. A na mancie gra pięknie. Chodzi o akustykę obudowy. Głośniczek jest ok ale jest źle umiejscowiony .
Odpowiedz
Utknąłem w terminalu android,wpisuje w konsole 1(spacja) - (spacja) su (spacja) 2 (spacja) - (spacja) aaengine
Następnie pisze mi : system/bin/sh: su2- aaengine1: not found
Nie pojawia mi się to:
Lp. read write execute
User + + +
Group +
Other +
Czemu tak się dzieje ?
Odpowiedz
Oj za dosłownie to zrozumiałeś z tego co widzę.
Wpisujesz wszystko bez cyferek.
SU to superuser, czyli uprawnienia które sobie przyznajesz.
Dalej komenda związana z instalowaniem którą też bez cyferek klikasz.Wink
.

Odpowiedz
niewiem jak u was ale u mnie po wgraiu tego poweramp pierdzi . bawie sie z pol godziny z tym i lipa a sluchawki mam dobre crative hq 1900 .
szkoda ze spalilem sobie sanse clip + Sad z rockboxem nic sienie rowna
Odpowiedz
Nie wiem czemu tak twierdzisz, ale acid-a nie można na full spróbuj na 3/4 glosnosci w i ustawić basy nie za mocne. Powiedz jakiego typu słuchawki to są nauszne, douszne czy dokanałowe? Ja testowałem na słabach słuchawkach dousznych oraz dokanałowe i powiem ci świetnie mi działały. Basy głębokie mimo słabych słuchawek. Ale jest to kwestia ustawienia poweramp-a i nie ustawiać głośności na full. Tylko maks na 3/4 i w poweramp-ie wyłączyć dodatkowe wzmocnienia basu! Rożnica też jest jaką budowę mają słuchawki. Czy są otwarte, pòłotwarte czy zamknietę i trzeba nie które ustawienia pozmieniać albo wyłączyć.

/post poprawiony
Odpowiedz
(02-01-2014, 12:41 PM)emil121bcf napisał(a): nie wiem czemu tak twierdzisz ale acid-a nie można na full spróbuj na 3/4 glosnosci w i ustawić basy nie za mocne a i powiedz jakiego typu słuchawki to są nauszne, douszne czy dokanałowe?? ja testowałem na slabach słuchawkach douszne i dokanałowe i mi świetnie mi działało basy głębokie mimo słabych słuchawek ale jest to kwestia ustawienia poweramp-a i nie ustawiać głośności na full tylko maks na 3/4 i w poweramp-ie wyłączyć dodatkowe wzmocnienia basu!

Proszę, paczka znaków interpunkcyjnych do Twojego postu:..........,,,,,,,,,.

A co do tematu: wydaje mi się, że jeśli ktoś używa programu do słuchania, który posiada już swój korektor to bez sensu wgrywać taki mod, żeby tylko sobie equalizer dublowac. Ta modyfikacja juz ma trochę czasu, wgrywalem go na 2 poprzednich sprzetach i albo efekt był na granicy placebo, albo tylko mieszał w ustawieniach equalizera powerampa albo innego programu, którego używałem do odtwarzania (walkman na se neo v).

Wysłane z mojego Lenovo A820 przy użyciu Tapatalk 4
Super słuchawki i akcesoria do Lenovo A820!Smile

http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=7588082
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości