W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
linux na orionie 70

Linux na Orionie 70
Hej, tak się ostatnio zastanawiam w jaki sposób na Orionie 70 zainstalować Linuxa. Nie chodzi mi o rzeczy typu "Linux on Android", mam na myśli dual boot linux + android + zmodyfikowany bootloader. Jeśli dana dystrybucja ma wersję przeportowaną na ARM, to czemu nie spróbować?
Odpowiedz
(04-10-2014, 09:42 PM)kszyhu napisał(a): Hej, tak się ostatnio zastanawiam w jaki sposób na Orionie 70 zainstalować Linuxa. Nie chodzi mi o rzeczy typu "Linux on Android", mam na myśli dual boot linux + android + zmodyfikowany bootloader. Jeśli dana dystrybucja ma wersję przeportowaną na ARM, to czemu nie spróbować?

From here: Linux Sunxi

Allwinner A31 (sun6i)

Linux is not mentioned for any of sun6i or sun7i processors, as AllWinner does not appear have Linux SDK. Proper Linux support would be difficult for A31 due to the Power VR GPU, though; however, its kernel source is available now and also for U-boot.
Odpowiedz
Dzięki. Tego nie znalazłem. Miałem nadzieję, że to będzie prostsze do wykonania, ale jednak nie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości