W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
lenovo k910 vibe z warto kupić?

Lenovo K910 Vibe Z, warto kupić?
Witojta, jako że troche sie pozmieniało, za chlebem trzeba jezdzić po świecie i nie chce mi sie nosić dwóch telefonów przy sobie zastanowiła mnie kwestia kupna smarta na dwie karty. Potrzebuje wypowiedzi Fachowców na temat Telefonu z Opisu, nie jest to za pewne sprzęt z najwyższej pułki a dziadostwa nie chce kupić Tongue

Potrzebuje opinii na temat:
1. Bebechów
2. Baterii (ile mniej wiecej może trzymać tee 3000mAh)
3. Czy Kupno tego Telefonu jest opłacalne w przedziale cenowym 1500zł-2000zł, oczywiscie nowy.
NACIŚNIJ "" I ZOBACZ CO SIĘ STANIE Smile

Odpowiedz Google Chrome Windows 8
Więc tak...
1. Bebechy to znany i stosowany ostanio masowo z tego co widzę snap800 czyli wypas.
Ma matrycę IPS czyli kąty widzenia spoko.
Z tego co wyczytałem wersja jest na jedną i dwie karty no i ciort wie czy ta na dwie ma LTE co dzisiaj już zaczyna być deko standardem choć nie u nas w polsce Big Grin
2. Bateria powinna teoretycznie starczyć na 2-3 dni (może dłużej ale zależne).
3. Opłacalne choć lepiej w tej dolnej granicy.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Aktualizacja informacji Big Grin
Zacznę od końca czyli podsumowania Wink
Lenovo K910 vibe Z zdecydowanie mogę polecić osoba które używają dualsim i lubią duże wyświetlacze.
Zalety (subiektywne moje po 3 miesiącach) :
-ładny design , mimo 5,5" wyświetlacza dobrze leży w ręce 7,9 mm gruby
-wykonanie na dobrym poziomie , plastik a'la metal ,Corning Gorilla Glass 3
-jak wyżej dobry procesor ram ;
Qualcomm Snapdragon 800 CPU Quad-core 2.2 GHz Krait 400,GPU Adreno 330 2 GB RAM,
co daje w Antutu 35000 Big Grin
-wersja dual nie posiada LTE singiel tak
-bateria faktycznie trzyma 2 dni , czasem i 3 ale to już przy nic nie robieniu Wink
-aparat jak to w fonach szału nie ma 13 mp ale za to przód 5 więc można fajne sobie robić fotki z raczki Big Grin
-jak na razie dość częste aktualizacje systemu
i tu przejdę do jedynej wady (?) brak softu z j.polskim.
Oczywiście pokazał się customrom gdzie mamy prawie polski.
Jest to mój kolejny dualsim , mając w tym segmencie kilkuletnie doświadczenie uważam ze jest wart uwagi przede wszystkim z racji dobrych parametrów, jak na razie dobrym wsparciem no i najważniejsze ceną dzis około 1000 PLN.
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości