W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
wykryto aplikacji otwieraniem z problem g5 lg nakładkę ekranową

LG G5 problem z otwieraniem aplikacji - wykryto nakładkę ekranową
Witam !

Mam problem z LG G5, mianowicie gdy chce otworzyć na przykład aplikację do edytowania zdjęć to wyskakuje coś takiego :

[Obrazek: abcf062fddb9426ead69f8cb45f0e352.jpg]

Strasznie to irytuje bo czasami nawet nie moge nawet włączyć nowo zainstalowanych gier nie wspominająco tych aplikacjach..

Wie ktoś jak to rozwiązać ?

ps. Andrlid 6.0.1

Dziękuję i pozdrawiam.

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
Ostatnio miałem jakiegoś Samsunga z tym na serwisie, nie podolalem temu. Trzeba było wipe zrobić Big Grin któraś apka namieszala

Powered by S7 EDGE
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
No nawet nie mów.... Czasami jak apka jakas prosi o dostęp do np zdjęć i klikam ok i po tym wyskakuje ten błąd i go wyłączam to działa... A ta sie uparla i nie dziala...

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
no powiem Ci tak, przechodziłem po kolei co było napisane na ekranie i za cholerę tego nie mogłem ogarnąć, sam byłem zdziwiony Smile
może wujek guugle pomoże coś więcej. Jak znajdziesz odpowiedz to niezapomnij opisać Smile przyda się potomnym.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
XD a wystarczy zmienić launcher na stockowy. No chyba że już takowy masz to zainstaluj jakiś inny ustaw jako default i znowu zmień na stockowy Big Grin też miałem ten problem na s6 ale nowa wersja systemu temu podołała

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Mam nova launcher. Muszę go usunąć?

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
Zmień na chwilę na fabryczny. Ustawienia>aplikacje>domyślne czy jakoś tak. Taki problem wywołuje też Messenger, wtedy w tym menu trzeba mu wyłączyć na chwilę możliwość wyświetlania nad innymi aplikacjami. To wszystko wina zasranych pozwoleń w Androidzie 6.x.

Tapnięte za pomocą Honoraty Siódmej
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Normalnie się nie da... Sprawdziłem 2-3 aplikacje gdzie chcialem zmienić uprawnienia i dalej ten błąd sie pokazuje... W messengerze usunąłem wszystkie dane cache itp. W nakladkach też... I dalej nie moge nic zmienić. Nie chce przywracać telefonu do ustawień fabrycznych bo nie będę miał czasu zainstalować od nowa wszystko itd

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
Okej napisze nowy post. Mam aplikacje energy bar która wyświetla pasek na samej górze ile mam baterii i to stanowiło problem. Wyłączyłem w tej aplikacji rysowanie na innych aplikacjach i zadziałało. Takze temat można zamknąć ( tak mnie się wydaję ) Dziękuję wam za pomoc Smile

Wysłane z LG G5
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości