W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
krotki czas pracy baterii

Krotki czas pracy baterii
Zanim oddam Omnie do serwisu zapytam Was - moze ktos znajdzie rozwiazanie, otoz gdy mialem brandowany (orange) rom bateria trzymala w zaleznosci od uzytkowania 3-4 dni, odkad zaczalem wgrywac nowe romy (orginalne i gotowane) bateria wytrzymuje co najwyzej troche ponad dobe przy niewielkim uzytkowaniu.
Stwierdzilem ze moze byc problem z ladowarka lub bateria i kupilem druga baterie oraz ladowarke umozliwiajaca ladowanie baterii i nadal jest to samo.
Zawsze ustawiam automatyczna wydajnosc, automatyczne podswietlenie, pogoda i poczta aktualizuja sie co 2-4 h. Obecnie rom JH2 orginalny.
Co jest grane? Co mi "zre" tak szybko baterie?
Odpowiedz
ogólnie rzecz biorąc, na dlugość pracy baterii działa wiele czynników... od zasięgu/włączonego 3G poaplikacje działające w tle czy też samego ROMu. Dziwne ze na orangutanie tak Ci trzymało ponieważ ROMy orange są najgorsze (na i900 bylo tak samo)... mi na praktycznie każdym ROMie bateria trzyma te 3 dni, jak sie prawie nie uzywalo telefonu na urlopie to nawet i tydzien. Chyba że sporo razy zmieniam ROM w ciągu dnia to i 12 godzin może trzymac Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
potwierdzam... 8 godzin czytania książki w allreaderze i spadło do 70%
Odpowiedz
W Hermesie w zaleznosci od wersji Radia czyli czesci Romu odpowiedzialnego za modul telefoniczny roznie trzymala bateria. Teraz mam wersje Telefonu JF1 moze ta czesc softu trzeba by wymienic? Aczkolwiek kazda nowsza wersja niesie za soba poprawki i powinna lepiej dzialac..........
Odpowiedz
właśnie... "powinna" Smile hehe

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
no a gdyby wgrac teraz tylko sama starsza wersje radio romu....?
Odpowiedz
nie ma problemu, możesz tak zrobić...

Odpowiedz
Potestowalem rozne wersje romow, niestety problem szybko rozladowujacej sie baterii pozostaje nadal, 24 h tylko na czuwaniu to nawet HTC HD2 wytrzymuje znacznie wiecej.
Niestety telefon laduje w serwisie w najblizszych dniach, teraz tylko poszukuje orginalnego brandowanego romu z Orange - moze ktos podeslac linka, bo ja jakos nie moge znalezc.....

Odpowiedz
A nie wystarczy po prostu oryginalny ROM od Samsunga?
Odpowiedz
Wgraj oryginalny samsunga SAHJ3. Nie ma znaczenia czy będzie orange czy niebrandowany. Ważne żeby nie był customowy.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości