W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kopia aplikacji zegar

Kopia aplikacji zegar
Witam.

Nie wiem gdzie kierować się z tą prośbą, więc założę nowy temat. Otóż bawiłem się w Titanum Backup i przypadkowo usunął mi się też zegar systemowy. Jeśli ktoś byłby na tyle dobry i był w stanie zrobić przez ten program kopię systemowego zegara to byłbym wdzięczny.

Efekt na dzień dzisiejszy jest taki, że nawet nie mogę zmienić sobie godziny w razie co Big Grin
W ustawieniach systemowych nie masz czegoś takiego jak ustawienie daty i godziny?
Dodatkowo gdybyś pamiętał na przyszłość bo notatki nie chciało mi się pisać, to pisz nie "zagaru" tylko zegara.
Poprawiłem twój post i tytuł.Wink
.

Nie ma nic właśnie. Wszystko co związane z zegarkiem poszło w siną dal, nawet widżet poleciał. Smile Dlatego prosiłbym kogoś o pliczek z wykonaną kopią. Z tego co sprawdzałem to jest to do ogarnięcia przez TB, na końcu wypluje w pamięci tabletu pliczek z rozszerzeniem kopii.
Jest na pewno ustawienie godziny.Wink
Można go też pewnie wyssać z romu kolegi Ryrzy który to zrobił rom pod ten tablet.
Wszystko można otworzyć 7zipem i znaleźć w system/app, jedynie trzeba znać nazwę aplikacji a potem sobie skopiować na tablet do tego samego folderu czyli system/app.
ps. o ile Ryrzy też jej nie usunął.
Podejrzewam jednak że nie bo kolega informuje że niema możliwości ustawienia godziny bez tego, co dziwi bo system android ma nawet w chińskich tabletach taką możliwość w "Ustawieniach" i podmenu "system" pewnie.
.

Też myślałem o tym, tyle, że póki co nie dam rady pobrać całej paczki z romem, bo nie mam dostępu do szybkiego łącza(pakiet mi wyszedł).

Ryrzy, jeśli możesz to prosiłbym o wstawkę samego zegaru.
Bo ci bana dam za tego zegaru.Big Grin
Proszę, chyba to to co chcesz.
Masz kalendarz i desktop clocka.

http://www49.zippyshare.com/v/68806420/file.html
.

Dzięki, śmiga zegar Smile Mozna zamknąć.
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości