W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
konfiguracja internetu z modemu 3g dla pmp5870c

Konfiguracja Internetu z modemu 3g dla PMP5870c
Witam poszukuje listy kompatybilnych modemów 3g dla Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo (PMP5870c) Big Grin ewentualnie jak połączyć się z internetem na tym tablecie za pomocą Huawei E173u-2 w sieci PLAY Wink. z góry dziękuje za pomoc Smile
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Cos kiepsko szukssz.... jest temat z ta lista

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox
Widzę, że nie tylko ja mam problem z połączeniem się z 3G w Play Smile Może to wina sieci. Może ktoś przetestować na jakimś Huaweiu w PLAYu czy mu chodzi internet? To by sporo powiedziało.
Odpowiedz Google Chrome Windows 9x/NT/2000
jeśli na wszystko odpowiesz 'tak' tzn ze musi działać:
- Modem jest obsługiwany przez tablet - lista dostępna na forum
- masz zaznaczone internet w roamingu,
- masz poprawnie ustawione APN dla sieci play,
- karta sim ma pakiet internetowy...

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witam,
również posiadam ten tablet PMP5870c (wersja Android 4.1.1 wersja kompilacji 20140411_v1.0.13 ) oraz modem HUAWEI E173 Play Online z aktywną kartą sim,jednak za nic nie potrafię połączyć się z internetem przez ten modem ,czytając to forum starałem się jakoś rozwiązać problem, ale poległem, może od tego czasu jest już finalne rozwiązanie i w związku z tym proszę o pomoc.
Pozdrawiam
TomiVisca
Niektóre e173 to chyba hilinki nie wiem czy to w ogóle będzie dzialalo

Wysłane z mojego SM-G925F

Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Witam,
mam nadzieję,że jednak zadziała ,postaram się zmienić firmware Yoda v.5.0 ale to pierwszy raz i raczej jestem ostrożny z takimi zabawami (brak doświadczenia) modem jest kompatybilny z tabletem na 100% i na infolini prestigio potwierdzili,że powinien działać hmm
nie słodzę,ale po wypowiedziach wiem,że mogę na Pana liczyć w tym zagadnieniu....
Pozdrawiam
TomiVisca

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości