W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
konfiguracja internetu z modemu 3g dla pmp5870c

Konfiguracja Internetu z modemu 3g dla PMP5870c
Witam poszukuje listy kompatybilnych modemów 3g dla Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo (PMP5870c) Big Grin ewentualnie jak połączyć się z internetem na tym tablecie za pomocą Huawei E173u-2 w sieci PLAY Wink. z góry dziękuje za pomoc Smile
Odpowiedz
Cos kiepsko szukssz.... jest temat z ta lista

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Widzę, że nie tylko ja mam problem z połączeniem się z 3G w Play Smile Może to wina sieci. Może ktoś przetestować na jakimś Huaweiu w PLAYu czy mu chodzi internet? To by sporo powiedziało.
Odpowiedz
jeśli na wszystko odpowiesz 'tak' tzn ze musi działać:
- Modem jest obsługiwany przez tablet - lista dostępna na forum
- masz zaznaczone internet w roamingu,
- masz poprawnie ustawione APN dla sieci play,
- karta sim ma pakiet internetowy...

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Witam,
również posiadam ten tablet PMP5870c (wersja Android 4.1.1 wersja kompilacji 20140411_v1.0.13 ) oraz modem HUAWEI E173 Play Online z aktywną kartą sim,jednak za nic nie potrafię połączyć się z internetem przez ten modem ,czytając to forum starałem się jakoś rozwiązać problem, ale poległem, może od tego czasu jest już finalne rozwiązanie i w związku z tym proszę o pomoc.
Pozdrawiam
TomiVisca
Odpowiedz
Niektóre e173 to chyba hilinki nie wiem czy to w ogóle będzie dzialalo

Wysłane z mojego SM-G925F

Odpowiedz
Witam,
mam nadzieję,że jednak zadziała ,postaram się zmienić firmware Yoda v.5.0 ale to pierwszy raz i raczej jestem ostrożny z takimi zabawami (brak doświadczenia) modem jest kompatybilny z tabletem na 100% i na infolini prestigio potwierdzili,że powinien działać hmm
nie słodzę,ale po wypowiedziach wiem,że mogę na Pana liczyć w tym zagadnieniu....
Pozdrawiam
TomiVisca
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości