W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kilka pytań i problemów

Kilka pytań i problemów.
Witam oto moje pytania i problemy:
1. Czy istnieje jakiś program do otwierania plików FLV ściągniętych z youtube. Od razu mówię, że core player nie działa, a jeśli macie nowszą działającą wersję, to proszę podzielcie się.
2. W M2D 2.0 jak i w M2D 1.2 w zakładce starter ikonki (programów na dole) zasłaniają mi nazwy programów (na górze) czy da się temu zaradzić?
Oto screenshoot:
[Obrazek: screen001h.png]
3. W przedostatnim romie mistrza kuchni Ryrzego (6.5.x) gdy ustawię włączanie aplikacji z poza lokacji /windows/ to wyskakuje mi jakiś error. Da się temu zaradzić? Moja lokacja pliku to: "/Program Files/VITO/SMS-Chat/", a aplikacja się nazywa SMSChat.exe.
Proszę o pomoc.
Ad. 1. http://www.freewarepocketpc.net/ppc-down...eplay.html
Ad. 2. Mi w starterze nie wyświetla nazwHuh
Ad. 3. Zapewne chodzi Ci o uruchamianie gestem. Niestety ten skrypt nie uruchamia nic spoza \Windows.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Toldo Dzięki za odpowiedź. Dla rozjaśnienia pytania 2 dałem SS. Może być też aby te podpisy całkiem zniknęły.
Próbowałeś zmieniać ilość wierszy/kolumn w M2DC? Przyznam szczerze że nigdy nie miałem tam napisów...
Znaczy zawsze mi się to działo właśnie wtedy jak próbowałem to zmienić, ale tym razem wyjątkowo to zrobiło mi się po SR jak wgrałem małe obrazki pogody.
Kwestia edycji pliku HTCHomesettings.xml.
Co zrobić, aby to zlikwidować?
W tym pliku masz wpis gdzie co jest rozmieszczone i myślę że jakbyś usunął linijkę podpisu w launcherze (znajdziesz to raczej bez problemu) to podpisy znikną...
Ok. Zobaczę jutro bo dziś już czasu nie mam.
Witam. Doczepię się do tematu.
Otóż po wgraniu jakiegokolwiek ROMu w oczy rzuca się następujący problem. Ale pierw krótka historia Tongue

Jako, że wcześniej miałem urządzenie QVGA do którego dostępny był fix, który naprawia następującą rzecz: Wcześniej przy dotknięciu ekranu użycie procesora podskakiwało do 80% wskutek czego podczas właśnie dotyku wiele rzeczy traciło swoją płynność. Choćby latanie po menu w WM6.5, albo odblokowanie klawiatury przez S2U2. Po wgraniu owego fixa tego typu problemy znikały i wszystko odbywało się extra-płynnie.

A teraz właściwe pytanie - jako że w Omnii odczuwam brak płynności znanej z poprzedniego urządzenia (menu w WM 6.5 działa dość chropowato oraz S2U2 podczas odblokowywania, czyli przejechania palcem po dole ekranu - również nie jest płynne) - czy jest jakiś sposób na naprawę tego? Czy to po prostu taka konstrukcja, a efekt "skakania" jest winą np większego ekranu (bo zauważyłem również, że w HTC touch HD 1, S2U2 - też nie działa płynnie) ? Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości