W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kilka drobnych porad

Kilka drobnych porad...
Prośba o sugestie w jaki sposób:
- wyłączyć wyskakujące powiadomienia oraz dźwięk informujący o wysłaniu wiadomości?
- wyłączyć tryb chatu w wiadomościach?
- odinstalowywać dodatkowe programy? (po doinstalowaniu nie widzę ich ani w 'Zarządzanie programami', ani w 'Zainstalowane elementy'
Odpowiedz
Pierwsze dwa zrobisz przez edycję rejestru lub programy typu Advanced Config Tool.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(05-22-2010, 04:44 PM)Toldo napisał(a): Pierwsze dwa zrobisz przez edycję rejestru lub programy typu Advanced Config Tool.

Trzecie znalazłem sam.
Start/Ustawienia/Ustawienia pamieci/Pamięć główna i stamtąd możemy odinstalować.
Może ktoś skorzysta...

Chat też bezpośrednio z Omnii można wyłączyć.
Skrzynka odbiorcza/ Menu/Opcje/Wszystkie połączenia/Włącz zgrupowany widok wiadomości SMS
Odpowiedz
Wracając jeszcze do kwestii powiadomienia i dźwięku po wysłaniu sms'a to namierzyłem rozwiązanie, które u mnie zadziałało.
Podmieniłem w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Samsung\MMS\setting dla SMSForegroundSend na wartość '0'

W razie czego można temat zamknąć bo wszystko zdaje się rozwiązane.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości