W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kies win 7 32bit

Kies / win 7 32bit
witam,
dlaczego nowy Kies nie widzi mojego SGS 2 pod USB windows 7 32bit? ciagle pisze mi że Łączy ale połączyć nie może?
Odpowiedz
Odinstaluj i na nowo zainstaluj.
Peset kompan potej operacji i powinno pomóc.
Ja tak mialem jak zastepowalem starego kiesa.
.

Odpowiedz
(11-20-2011, 08:55 PM)mobby1977 napisał(a): dlaczego nowy Kies nie widzi mojego SGS 2 pod USB windows 7 32bit? ciagle pisze mi że Łączy ale połączyć nie może?

Nowy? To znaczy, który? Obecna wersja to 2.1.0.11095_121_6 i nie ma z nią żadnego problemu. Więcej jazd miałem z poprzednio używaną wersją (2.0.3.11082_152_4) ale ta jest spoko.

Obecnie mam na Kiesie taki efekt jaki opisujesz, ale to z powodu usunięcia z ROMu obsługi Kiesa.

<p><br></p>
Odpowiedz
Witam,

podepnę się pod temat. Mam problem z kies'em, na identycznym sprzęcie co autor wątku. Po włączeniu programu nie działa mysz - nie mogę kliknąć żadnej opcji. O dziwo przyciski po najechaniu kursorem normalnie się podświetlają, więc program się nie zawiesza.

Po podłączeniu telefonu, kies wykrywa go i wyświetla info o znalezionych kontaktach z iphone'a. Wyskakuje okienko, a ja nic nie mogę kliknąć...

Paranoja, czuję się jak gimbus, który nie może zainstalować gg...

Jakieś pomysły?
Odpowiedz
Próbowałeś myszkę wpiąć do innego portu usb bo może gdzie stery zajęły ten na którym masz mysz.
.

Odpowiedz
(12-25-2012, 10:09 AM)XTeK napisał(a): Próbowałeś myszkę wpiąć do innego portu usb bo może gdzie stery zajęły ten na którym masz mysz.

Winna okazała się nakładka na windowsa - litestep.

Wszystko już rozgryzłem, wgrałem Atypical_1.0.85 i śmigam.

Dzięki za chęć pomocy! Wesołych!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości