W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kalendarz titanium

Kalendarz Titanium
ok ogarnąłem to juz ale sporo zabawy z tym jest. ikonki i inne pierdolki szukac, masakra...

sebcio czy masz moze paczke z taka podmiana dla zegara , obrazo i muzyki zeby sobie wybrac samemu program ktory ma byc uruchamiany po kliknieci na dany panel ?
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
(02-08-2010, 02:42 PM)sebcio2804 napisał(a):
(02-08-2010, 01:44 PM)javman napisał(a): Luky - cos twoja metoda na tym buildzie 28223 nie zbyt dziala :/ moze mam jakis zly chome editor ale wogole nie chce mi panelami zarzadzac :/

Skrót powinien być do tcalendar.exe a nie do calendar.exeWinkOczywiście jeśli jest tak jak w innych romach Ryrzego gdzie wgotowane sa aplikacje z Omnii Lite.

U mnie wszystko działa znakomicie Tongue nazwa pliku docelowego u mnie jest calendar.exe (nie wiem czy nie podmieniałem nazw Smile ) ... jeżeli nie działa tobie CHome to można wartości edytować bezpośrednio w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\CHome\ . U mnie wgrany rom lukv14 .

PS Edycję Chome można robić z poziomu PC takim narzędziem "CHome Visual Editor"
Odpowiedz
(02-08-2010, 03:01 PM)javman napisał(a): ok ogarnąłem to juz ale sporo zabawy z tym jest. ikonki i inne pierdolki szukac, masakra...

sebcio czy masz moze paczke z taka podmiana dla zegara , obrazo i muzyki zeby sobie wybrac samemu program ktory ma byc uruchamiany po kliknieci na dany panel ?

Zegar z Omni lite w titanium Cool
Odpowiedz
czy kazdy panel mozna tak zmodyfikować ? np. zeby pod panelem muzyki byl przypisany nitrogen ? a nie windows media player ? a pod obrazami, album multimedialny.. jesli tak to poprosze o takie mody Smile lub instrukcje jak to zrobic, aby zachowac grafiki juz istniejące... Smile bo mi sie nie udaje jakos edytowac tych paneli :/
Odpowiedz
(02-10-2010, 12:45 PM)javman napisał(a): czy kazdy panel mozna tak zmodyfikować ? np. zeby pod panelem muzyki byl przypisany nitrogen ? a nie windows media player ? a pod obrazami, album multimedialny.. jesli tak to poprosze o takie mody Smile lub instrukcje jak to zrobic, aby zachowac grafiki juz istniejące... Smile bo mi sie nie udaje jakos edytowac tych paneli :/

co do nitrogena to jest specjalna wtyczka, Cnitrogen poszukaj a na pewno znajdziesz...Tongue Wtyczkami zarządzasz w Chome editorze. Usuwasz nieinteresującą, a dodajesz interesującąTongue Co do obrazów to pytaj speców od "zabawy w edycję i tworzenie nowych paneli" Tongue
Odpowiedz
ok, heh myslałem że właśnie pytam Smile
Odpowiedz
Jeśli chcesz pozmieniać aplikacje które działają pod istniejącymi panelami
to HKLM>Software>Microsoft>Shell>Rai> i tu mozesz zmieniać np :MSCLOCK i wartość 1 odpowiada za zegar
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
(02-10-2010, 12:45 PM)javman napisał(a): czy kazdy panel mozna tak zmodyfikować ? np. zeby pod panelem muzyki byl przypisany nitrogen ? a nie windows media player ? a pod obrazami, album multimedialny.. jesli tak to poprosze o takie mody Smile lub instrukcje jak to zrobic, aby zachowac grafiki juz istniejące... Smile bo mi sie nie udaje jakos edytowac tych paneli :/

Można wszystko zmodyfikować, niestety wymaga to trochę cierpliwości Tongue plugin do nitrogena jest nazywa .... http://pockethacks.com/cplayer-nitrogen-...um-plugin/ umożliwia sterowanie z poziomu titanium. Osobiście nie używam tej wtyczki tylko CLauncher który umożliwia dodanie dowolnej aplikacji do poziomu titanium ( w załącznikach screeny)

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Javman napisz jakie panele chcesz zmienić i co pod nimi ma działać.Moze sie troche pobawię i moze jakies caby przygotuje albo opis jakisSmile
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
świetnie, a więc po kolei: pod panelem obrazy chcialbym miec album multimedialny, ktory sobie zawsze dogrywam bo jest moim zdaniem najlepszy do ogladania fotek. wiem ze jak go wgram, to w windowsie nosi on nazwe contentsmanager.exe (tak mi sie wydaje)
pod panelem muzyka nitrogen bo niestety pocket music player nie dziala na wm6.5 :/ ale to juz jest zalatwone.
pod panelem zegara chcialbym aby odpalalo zegar z omni lite, i tak samo guzik ustaw aby odpalal tą samą funkcję.
panel kalendarza aby byl pod nim kalendarz z omni lite. pod prawym soft keyem tak samo
panel sms moze zostac, poczte glosowa i tak usune, telefony moze zostac, i mialem klopot z konfiguracja panela z powiadomieniami o nowym sms/polaczeniu, nie wiem dlaczego, taki z ikonkami ze jak nie masz wiadomosci to swieci sie zero itd., oraz panel menadżera połączen mi nie działał gdy dograłem go, aby miec dostęp do wi-fi bt i opcji wylączenia mod. tel. tyle poki co, narazie wgralem oryginalny rom bo mi dotyk padl i tylko myszka moge w miare normalnie obslugiwac wiec na gwarke zaniose i po naprawie bede testowal Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości