W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kalendarz titanium

Kalendarz Titanium
Witam, posiadam najnowszy jeszcze testowy bulid Ryrzego 28223.. Problem polega na tym, ze sa w niego wgotowane 2 kalendarze.. Oryginalny i ten z Omni Lite.. Czy istnieje sposób zeby przy kliknieciu w kalendarz z zakładki Titanium otwierał mi się ten z Omni Lite? Wiem ze istnieje rozwiązanie posrednie takie jak instalacja Thumbcal'a.. Ale ten z Omni lite przypadł mi do gustu i jest juz w romie Shy
Odpowiedz
Showaco na XDA, zamieścił aplikację swojej produkcji, która pozwala na konfigurowanie Titanium z bardzo szeroką gamą możliwości.

Zerknij tutaj
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedz, widziłem ten watek na XDA.. Gama mozliwosci jest szeroka ale dla mnie zbyt skoplikowanaTongue.. Najwyżej zainstaluje Thumbcala bo dla mnie "edycja rejestru" bez wskazania jak krowie na granicy co i jak jest zbyt trudna.. Moze kiedys doczekamy sie programow do edycji Titanium jak np do edycji ManiliSmile
Odpowiedz
Ale to jest właśnie taki edytor dla Titanium Smile, nic w rejestrze nie musisz grzebać
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz
Wiem, ze nie jest to stricte edycja rejestru, ale trzeba tam w opcjach wprowadzać "lokalizacje z rejestru".. Probowalem sie kiedys tym bawic i sie poddałem.. Ale dzięki za odpowiedz..
Odpowiedz
Ja używam tego.Zanim zainstalujesz mojego caba potrzebna jest instalacja Mortscript.Wszystko masz w paczceWink

[dl=Kalendarz Titanium]http://www.mediafire.com/?t4dnyekozjn[/dl]
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz
Ściągasz Chome editor ... dodajesz i nazywasz panel np zadnia ... w zakładce Action url dodajesz taki plik \windows\calendar.exe . W załączniku kawałek rejestru z mojego telefonu (trzeba zmienić ikonę)

Załączone pliki Miniatury

.zip   zadania.zip (Rozmiar: 440 bajtów / Pobrań: 42)
Odpowiedz
Cytat:Ja używam tego.Zanim zainstalujesz mojego caba potrzebna jest instalacja Mortscript.

To jest własnie odpowiedz ktorej szukałem... I Thumbcal idzie w odstawke.. Wielkie dzieki za pomoc.. Big Grin
Odpowiedz
Luky - cos twoja metoda na tym buildzie 28223 nie zbyt dziala :/ moze mam jakis zly chome editor ale wogole nie chce mi panelami zarzadzac :/
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz
(02-08-2010, 01:44 PM)javman napisał(a): Luky - cos twoja metoda na tym buildzie 28223 nie zbyt dziala :/ moze mam jakis zly chome editor ale wogole nie chce mi panelami zarzadzac :/

Skrót powinien być do tcalendar.exe a nie do calendar.exeWinkOczywiście jeśli jest tak jak w innych romach Ryrzego gdzie wgotowane sa aplikacje z Omnii Lite.
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości