W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kb w błoto

KB w błoto
Właśnie sprawdziłem i mam wybrane już na plus. nawet lacze sie przez plus internet jak już pisałem więc to coś innego spieprzone
Pomogłem ci? Jesteś tego pewny? To kliknij na +!
wybierz inna siec zapisz potem znow plusa i zapisz... nie chodzi mi o to wciaganie tych kilku kb tylko o to ze wyslales sobie niepotrzebne ustawienia ktore moga powodowac problem z polaczeniem przez wap.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
ustawień nie wysyłalem bo nie można było. byly tylko wskazówki co i jak. ale spróboje zmienić a potem spowrotem na plusa
Dzieki Ryrzy pomogło. ale wiesz moze czy da sie wylaczyc to okno laczenia z internetem
Czyli nikt nie wie czy się da to wyłączyć Confused
Możesz sprawdzić w Advanced Config czy jest taka opcja a jeśli nie to zapewne w rejestrze.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
a gdzie to może być w advanced config ??
W połączeniach.
Sory ale jestem w tym zielony narazie więc nie wiem nawet gdzie jest rejestr Sad
Do edycji rejestru musisz mieć program w rodzaju Total Commandera czy Resco Explorera i tam można edytować rejestr, na prawie takiej samej zasadzie jak w PC.
Jestem w total commander. mógłbyś mi powiedzieć co i jak teraz Huh
Nie, bo nie pamiętam a jak widać nie mam I8000. Poczekaj aż ktoś kompetentny się odezwieWink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości