W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 20 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
kb w błoto

KB w błoto
Nie wiem czy to wina telefonu (Omnia 2) czy operatora (plus). Chodzi o to że gdy aktualizuje pogode w sense to w liczniku GPRS pokazuje mi jakieś 6 - 15KB że wzieło a gdy sprawdze *121# to widze że z pakietu wzieło 200KB. Dlaczego tak jest. Dodam że używam utawień Plus INTERNET, chciałem skonfigurować WAP ale wyskakuje bład podczas łaczenia. I jeszcze jedno dodatkowe pytanie. Czy da się wyłączyć to okienko "Łaczenie z GPRS" gdy telefon się łaczy z internetem bo wkurza to czasami. Z Góry dzięki za odpowiedź.

PS
W konfiguracji Plusa na ustaw.plus.pl nie było i8000 więc wybrałem B7300 bo z tego co wiem też pracuje na WM6.5.
Pomogłem ci? Jesteś tego pewny? To kliknij na +!
Albo licznik Cię ładuje w bambuko, albo masz zaokrąglane pobieranie do 100kilo jak w playu.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Raczej zaokrąglone pobieranie bo wątpie że jednorazowa aktualizacja pogody zabiera aż 200KB. Ale czy da się zrobić aby tak nie było Sad
Musiałbyś zapytać u operatora. Jeśli z ich winy wzięło Ci za dużo (np. naliczanie jest co powiedzmy 50, a nalicza 200kb) to powinieneś dostać rekompensatę, na ogół w postaci pakietu minut itp.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Rozumiem ale czy to nie jest wina tego że korzystam z Plus INTERNET a nie z WAP
Hmm... pakiety raczej są na apn Internet, ale co szkodzi sprawdzić. Przełącz apn na WAP i sprawdź jak ciągnie. Jeśli mniej to masz odpowiedźWink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Tylko na WAP wyskakuje mi błąd połączenia. Może poda ktoś dokładną instrukcje ustawień WAP z Plusa na Omnie 2
po co wysyłasz ustawienia jak wystarczy wybrac w menu telefonu poprostu PLUS i jest ok Confused
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Nie rozumiem. Mam w ustawieniach My WAP Networks ale gdy wybiere je to znika i przenosi mnie automatycznie do My Internet. Czyli poprostu nie mogę wybrać
Dodałem też samemu ustawienia wap z ustaw.plus.pl dla b7300 bo i8000 nie było na liście. robilem wszystko dobrze z instrukcją ale i tak wyskakuje błąd
ustawienia samsunga -> Ustawienia sieciowe ->Ustawienia operatora
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości