W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jelly bean siyah

Jelly Bean Siyah
Witam, chciałbym sobie zainstalować Kernel Siyah na mojego fona ze stockowym samsungowym Jelly Beanem, przeszukałem juz chyba caly internet. 6.0 beta 5 nie ma taktowania 1600 mhz i jedyny dziala, 4.0.1 wogule sie nie włącza, 4.1.5 ma bootloop. Nie chce zmieniać softu bo chce mieć jak najbardziej stockowy bo uwielbiam kiedy cos jest czyste Smile moze jakiś inny pomysł ?? inny kernel ?? bo mnie tak naprawde zalezy na podreceniu procka do 1600 mhz Smile prosze o pomoc.

P.S: Jak wgrywa sie woodoo sound ?? bardzo polepsza dzwiek w sluchakach ?? Smile i nie zniekształca piosenki z powerampem ??
Firefox Windows XP/2003
Co do siyah kernela to beta4 dobrze się spisuje.
Zaś wodoo sound musi być dodane do kernela aby działało.
Szału niema z tym dźwiękiem więc nie ma co się "jarać".
.

Firefox Windows Vista
Ma on 1600 mhz ?? Smile nie ma jakiś błędów ?? czytalem na stronce siyah ze headphones amplification nie dziala, czy to prawda ??, i generalnie jest sens wgrywac to woodoo sound ?? bo ja jestem troche audiofilem wiec mi zalezy na dobrym dzwieku
Firefox Windows XP/2003
Jak jesteś audiofilem to na litość Boską telefon do słuchania muzyki??!! Sam sobie odpowiedz na to pytanie Wink
Google Chrome Windows 7
s2 + poweramp + sluchawki phonak audeo pfe 012 to jest coś XD nigdy nie slyszalem tak czystego dzwięku i pięknego brzmienia nawet we wzmacniaczu za pare tysi bo ów taki posiadam. i jestem audiofilem typu (jak sprawic zeby telefon mial mega dobrą jakość dzwięku) Big Grin
Firefox Windows XP/2003
Nie mam więcej pytań... a co do siyah posiadam B5 i podkręcanie nie jest mi potrzebne telefon chodzi bardzo płynnie.
Google Chrome Windows 7
(03-19-2013, 08:08 PM)menel97 napisał(a): Ma on 1600 mhz ?? Smile nie ma jakiś błędów ?? czytalem na stronce siyah ze headphones amplification nie dziala, czy to prawda ??, i generalnie jest sens wgrywac to woodoo sound ?? bo ja jestem troche audiofilem wiec mi zalezy na dobrym dzwieku

1. ...ma 1600MHz.
2. ...nie znalazłem żadnych przez dłuuugi okres przez który już go eksploatuje.
3. ...headphones amplification(wiesz do czego to jest?)
4. ...a pisałem ci o woodoo sound?
5. ... kolega wyżej ci napisał jakiś to audiofilWink
.

Firefox Windows Vista
kernel poprostu genialny -_- instaluje pierwszą lepszą apke w formacie .apk i restart Big Grin
Firefox Windows XP/2003
Ty masz genialny rom i genialnie go już załatwiłeś wcześniej wgrywając co popadnie.
.

Firefox Windows Vista
wyczyściłem wszystko przed wgrywaniem tego, roma wgralem od nowa i zrobilem czyszczenie pozostałości kernela
Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości