W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 2.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki telefon z androidem do 800zł?

Jaki telefon z Androidem do 800zł?
Witam. Znajoma chce kupić telefon, oparty na systemie Android. Przybliżona kwota, którą chce przeznaczyć to max. 800zł. Telefon musi być nowy. Kupuję przez Allegro. Co proponujecie? Nie ma jakichś szerszych wymogów. Ma być bezawaryjny, szybki, dobry ekran etc.
Samsung Galaxy Note II White
I8190

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Zastanawialiśmy się własnie nad Galaxy S3 Mini. Pomyślałem jeszcze nad Galaxy S2 Plus, hm?
HTC One S
HTC są od dłuższego czasu awaryjne, zawsze mają z czymś problem.

Wybór dokonany. Proszę o zamknięcie tematu. SGS 2+.
... lepiej bylo s3 mini wybrac, telefon z przyszłościa... s2/s2+ to stary model, aktualizacji sie nie ma co spodziewac na niego
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Telefon jest dla kobiety, także modyfikacje nie będą konieczne, a sam fakt aktualizacji oprogramowania jest póki co okej - Android 4.2.2 Jelly Bean na pewno Smile

P.S Galaxy S2 PLUS jest z lutego 2013Smile
To białe S3 mini dla kobiety by pasowało jak ulał, znając życie Ta kobieta ma małe ręce więc 4" byłyby w sam raz Smile

Tam, na górze jest taki przycisk

S3 mini też nie raczej nie dostanie aktualizacji znając Samsunga. To tak BTW.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Nie polecam galaxy s 3 mini są wolne i ustępują szybkością działania galaxy s 2. Będzie się tylko wkurzała na s 3 mini jak moja żona Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości