W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki telefon do 300 zł?

Jaki telefon do 300 zł?
Siemka!

Chcę sobie sprawić nowy telefon. Budżet to około 300 zł. Obecnie mam poczciwego samsunga i900 czyli omnię. Nie zmieniałbym jej na żaden inny, ale co raz bardziej zaczyna mnie irytować dotyk i chyba dłużej już nie wytrzymam.

Co do nowego telefonu. To w sumie nie mam sprecyzowanych wymagań. Bo każdy i tak za tą kwotę będzie chyba lepszy niż obecny. Co do systemu to też obojętne (choć i tak nic poza androidem się znajdzie za 300 zł).

Trochę poszperałem i upatrzyłem sobie HTC Desire S. Co o nim sądzicie?

Albo jeszcze coś takiego:

OVERMAX VERTIS 02

Lenovo A390t

Może macie jakieś inne propozycje?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Odpowiedz
za taką kase nie ma zbyt wielkiego wyboru Smile
Desire S całkiem całkiem jak za tą kase, ale weź może pod uwagę też samsunga Galaxy S i9000, ma mniej RAMu ale duzo wiecej wbudowanej pamięci i lepszy wyświetlacz Smile ew S6310, nowy model, ale mniejszy wyświetlacz... tylko ze za te pieniadze kupisz prawie nowy, a tamte modele to już starocie Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego, ale nie podobają mi się te samsungi.

Może nie napisałem jeszcze, że używany telefon oczywiście wchodzi w grę. I również nie robi mi różnicy, że dany model jest stary czy nowy.

Tak czy siak dzięki za wypowiedź i czekam na kolejne.
Odpowiedz
Goclever Quantum 4? Sam mając ten budżet zdecydowałem się na LwW i się nie zawiodłem, na CM ten telefon jest torpedą w tej cenie Smile
[Obrazek: sygnajpg_napnwew.jpg]
Odpowiedz
Kurcze fajny ten Goclever, ale dla mnie ma jeden mankament. Aparat trochę słabiutki. Undecided .

Nie to żebym oczekiwał jakiś cudów od aparatu w telefonie, ale czasem się przydaje. A może oczekuje za dużo jak za 300 zł?
Odpowiedz
To może używana xperia neo V? W tej cenie super telefon, ładny wyświetlacz, w miarę porządnie 5mpx z fleszem, fajny procesor i gpu jak na tę pieniądze, hit roku 2011Smile

Wysłane z mojego Lenovo A820 przy użyciu Tapatalk 4
Super słuchawki i akcesoria do Lenovo A820!Smile

http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=7588082
Odpowiedz
Zdecydowałem się ostatecznie na HTC. Pooglądałem parę filmików na youtube i jednak HTC Sense 3.6 z andkiem 4.0 robi swoje. Bardzo mi się to podoba.

Teraz tylko czekam na odpowiednią aukcję na allegro.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości