W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki tablet do 1000zl?

Jaki tablet do 1000zl?
jak w temacie Wink najlepiej taki zeby bylo mozna pograc i dobrze sie przegladalo internet. tak myslalem nad galaxy tab
Odpowiedz
No nie wiem czy za SGT da "się dać" mniej 1000 zet. Czyba, że za 7" - ale na tym nie polecam grać. Mówię tu o urządzeniu nowym a nie o re-resseleringu via Allegro. Choć samsungową używkę 10.1 być może da się tutaj wyhaczyć za tą cenę.

A co do meritum... Do 1000 PLN to kupisz każdą chińszczyznę - do samego grania to marka owego "czegoś" jest bez różnicy - rozdzielczość mniejsza czy większa, ale pograć się da.
<p><br></p>
Odpowiedz
W AGD RTV jest sgt 7" za 999zł
Odpowiedz
Jeśli nie przeszkadza Ci stosunkowo "mały" ekran to bierz to urządzenie bez zastanowienia - chyba, że gdzieś indziej trafisz je taniej.
Wybacz powyższe opinie, ale ja do grania i przeglądania netu wolę "większe" ekrany. Prawie 5" mam we fonie co nie oznacza, że tym samym jestem fanem psucia sobie wzroku wytrzeszczając gały na taki maciupci ekran.

Jednocześnie mam nadzieję, że wraz z nabyciem urządzenia typu tablet, znajdziesz dla niego więcej zastosowań praktycznych niż tylko gry. Smile
<p><br></p>
Odpowiedz
Więc tak...
Mam tablet samsunga, Galaxy tab 10.1 i jeżeli chodzi o wielkość ekranu i zabawę w internet to bardzo ładnie to wszystko funkcjonuje lecz co do oprogramowania to samsmung dość skromnie daje/dawał aktualizacje więc ( jeszcze ) nie ma ICS.
Podejrzewam że za 1000 na allegro by go można znaleźć.
Ekran w 7" jest stanowczo za mały, jeżeli chodzi o niby mały 10" to jest taki akurat choć i 12" by się przydała.Smile
Najlepszym atutem jest bateria i 3G które w podróży są wielkim plusem.
Tablet na internecie to i 8 godzin wytrzyma, więc polecam taki sprzęcik.
Prędkość oczywiście nie będzie tak wielka jak na laptopie ale jest to stosunkowo małe i nie wadzi.
.

Odpowiedz
Zainteresuj się wyrobami firmy Ainol. Robią dobre urządzenia, nieźle wyposażone i wykonane, za dobrą cenę. Jedyny minus to to, że chyba nie mają w ofercie nic z modemem 3G.

http://www.ainol.pl
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
A może Goclever A971?? Jest tańszy niż SGT. Ekran 10", 1gb ram, 8gb pamięci wbudowanej.
Albo nawet jeszcze tańszy A101. Chyba to dobre urządzenia bo czytałem dużo pozytywów o nich.

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
A101 ma tragiczny ekran. Widziałem, macałem, pikseloza razi w oczy. Wrażenie można porównać do Nokii 3510i.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości