W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 36 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki szybki rom dla znudzonych zabawą ?

Jaki szybki rom dla znudzonych zabawą ?
Od kiedy posiadam Omnię bez przerwy modyfikuję ,poprawiam ,czytam forum i mam wielką satysfakcję za zabawy . Ale dzisiaj zdałem sobie sobie sprawę ,że czas to zakończyć i zacząć używać Omni .Po wgraniu najnowszego romu od Ryrzego ,nie zauważyłem zmian w szybkości działania ,zresztą już od kilku romów wstecz jest bez zmian .Nic się już nie zmieni . Wkurzyłem się jak chciałem zrobić zdjęcie pajaca ,który wyrzucał śmieci do mojego kosza i zanim włączył się aparat to został po nim siwy dym.
Założenia są takie ,że soft ma być szybki ,najlepiej na 6.1 w wersji ultra Lite ,nie brandowany .
Pozostałbym przy Manili ,ale SPB kiedys miałem i bylo wyraźnie szybsze .
uzywam GPS , aparatu,Resco Audio recorder ,Phone Schedule i pasjansa :-)

pozdrawiam i czekam na sugestie

Liczę ciągle na taki rom od ryrzego ,ale widocznie ma mało czasu i jak do tej pory takiego nie ma .
Odpowiedz
jakto nie ma jak jest? polecam rom ultra lite jeet info na blogu ryrzego,jak rowniez mozesz sprawdzic najnoeszy bulidwm 6.1 21xxx tez jest na bloguo
Odpowiedz
Polecam rom 25001 ock dostepny na modaco rewelacja wady to tylko że eng.
Odpowiedz
faktycznie ,zawsze ladowalem wm6.5 i przeoczylem tego 6.1
,dzieki za podpowiedz
Odpowiedz
tez myslalem, o powrocie do 6.1, ale oddzwyczailem sie od rysika, a obsluga palca w 6.5 jest chyba o niebo lepsza. poprawcie mnie, jesli sie myle
Odpowiedz
na WM 6.1 zainstaluj FingerSuite i masz nawet lepsze menu FingerFriendly niż w WM 6.5 Smile
Odpowiedz
Jeśli chcesz jednak 6.5 ale z gałęzi classic (ze startem na górze) to polecam 23017 Ryrzego - szybki, dużo wolnego miejsca i ramu. Menusy fingerfriendly a jak zainstalujesz FTouchSL i prawidłowo skonfigurujesz to bajkaSmile
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
tak czy siak na WM 6.1 z FLTouchSL masz prawie to samo co WM 6.5

Właśnie wróciłęm do WM 6.1 i co? używana pamięc ram po Flashowaniu 28 MB ;D... 31 MB po zainstalowaniu fingermenu,S2u2,QMenu, WkTask Wink

To się nazywa lekkość Wink
Odpowiedz
(02-05-2010, 01:57 PM)JaCoL napisał(a): wolna pamięc ram po Flashowaniu 28 MB ;D... 31 MB po zainstalowaniu fingermenu,S2u2,QMenu, WkTask Wink

Jesteś pewien że chodzi o RAM? Ja na 23017 mam 50mb wolnego ramu z manilą...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
no czyli zabiera Ci 45-47 MB ramu czyli z manilla to wynik normalny bo taki sam mam z zainstalowanym SPB Mobile Shell + 2 nakładki (MS zaczyna od 5 kończy max na 7 MB ramu)

AAA mi chodziło o używaną pamięć nie wolną kurde sorka Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości