W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki smartwatch kupić ?

Jaki smartwatch kupić ?
Witam !

Myślę o zakupie smartwatcha ale nie mam pojęcia który jest dobry itd.. Nie mogę korzystać z telefonu w pracy i muszę go zostawiać w szafce dlatego chciałbym żeby dał radę wyświetlać powiadomienia gdy nie mam go w kieszeni typu SMS itp. Mój telefon to LG G5 chociaż nie wiem czy to ma wielkie znaczenie.. Jeśli chodzi o cene to sam nie wiem... Mieszkam w Anglii więc muszę przeliczać z £ ale na polskie myślę że ok 700 zł.

Mam nadzieję ze ktoś pomoże bez zbędnego mącenia typu po co Ci to itd.

Dziękuję i pozdrawiam Smile

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
Problemem może tu być odległość od szafki. Bt nie ma znów tak dużego zasięgu w zamkniętych pomieszczeniach

Powered by S7 EDGE
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
A gdyby pominąć ten punkt ? To jaki wybrać tak ogólnie?

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
Ciężko stwierdzić, ale żeby to miało ręce i nogi to najlepiej coś firmowego, chociaż ostatnio zainteresował mnie model no.1 d5. Poszukaj sobie, wygląda całkiem całkiem a cena w okolicy 100$

Powered by S7 EDGE

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Mnie korci LG Urbane 2 bodajże ale 200£ chyba kosztuje : /

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
no w sumie to miałbyś najpewniejszy zestaw, telefon i zegarek z LG Smile

Odpowiedz
Musze popatrzeć na te LG watche bo sam nie wiem która wersja.. Plus musze patrzeć na nowego bo nie chce kupować uzywki Smile

Wysłane z LG G5
Odpowiedz
@Ryrzy  kupuj i zrób jakiś rom na tego NO to i ja se kupie  Big Grin . Ale faktycznie fajnie ten smartłocz wygląda

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Może ja co dodam bo szukałem ostatnio sporo.
Co do smartów od chinoli to nie posiadają android wear.
Jedynie dopasowany do wyświetlacza i dziwny interfejs z antka 4.4.X
Aplikacje dedykowane do weara niezbyt działają na tym a normalne aplikację się dziwnie zachowują i są też dziwnie przycięte wiec trzeba szukać konkretnych apek.
Kolega chce kupić urbana 2 i ja miałem na niego chęci no i ten ma pełnoprawny wear który ma już chyba wersję 2.0
Polecam bo fon jest chwalony w wielu miejscach choć ma i wady.
Drugi mój pewniak to samsungowe coś na tizenie czy jak to zwał.
Wyszła waśnie wersja 3 tego smarta i jeżeli nie zależy ci na androidzie to polecam te cudeńka choć pewnie chol.. drogie będą niestety.
Bierz urbana 2. Big Grin
.

Odpowiedz
Sam nie wiem dosyć drogi ten urbane 2 jednak jest : /

Wysłane z LG G5
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości