W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki smartwatch kupić ?

Jaki smartwatch kupić ?
Witam !

Myślę o zakupie smartwatcha ale nie mam pojęcia który jest dobry itd.. Nie mogę korzystać z telefonu w pracy i muszę go zostawiać w szafce dlatego chciałbym żeby dał radę wyświetlać powiadomienia gdy nie mam go w kieszeni typu SMS itp. Mój telefon to LG G5 chociaż nie wiem czy to ma wielkie znaczenie.. Jeśli chodzi o cene to sam nie wiem... Mieszkam w Anglii więc muszę przeliczać z £ ale na polskie myślę że ok 700 zł.

Mam nadzieję ze ktoś pomoże bez zbędnego mącenia typu po co Ci to itd.

Dziękuję i pozdrawiam Smile

Wysłane z LG G5
Odpowiedz Google Chrome Windows XP/2003
Problemem może tu być odległość od szafki. Bt nie ma znów tak dużego zasięgu w zamkniętych pomieszczeniach

Powered by S7 EDGE
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
A gdyby pominąć ten punkt ? To jaki wybrać tak ogólnie?

Wysłane z LG G5
Ciężko stwierdzić, ale żeby to miało ręce i nogi to najlepiej coś firmowego, chociaż ostatnio zainteresował mnie model no.1 d5. Poszukaj sobie, wygląda całkiem całkiem a cena w okolicy 100$

Powered by S7 EDGE

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Mnie korci LG Urbane 2 bodajże ale 200£ chyba kosztuje : /

Wysłane z LG G5
no w sumie to miałbyś najpewniejszy zestaw, telefon i zegarek z LG Smile

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Musze popatrzeć na te LG watche bo sam nie wiem która wersja.. Plus musze patrzeć na nowego bo nie chce kupować uzywki Smile

Wysłane z LG G5
@Ryrzy  kupuj i zrób jakiś rom na tego NO to i ja se kupie  Big Grin . Ale faktycznie fajnie ten smartłocz wygląda

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Może ja co dodam bo szukałem ostatnio sporo.
Co do smartów od chinoli to nie posiadają android wear.
Jedynie dopasowany do wyświetlacza i dziwny interfejs z antka 4.4.X
Aplikacje dedykowane do weara niezbyt działają na tym a normalne aplikację się dziwnie zachowują i są też dziwnie przycięte wiec trzeba szukać konkretnych apek.
Kolega chce kupić urbana 2 i ja miałem na niego chęci no i ten ma pełnoprawny wear który ma już chyba wersję 2.0
Polecam bo fon jest chwalony w wielu miejscach choć ma i wady.
Drugi mój pewniak to samsungowe coś na tizenie czy jak to zwał.
Wyszła waśnie wersja 3 tego smarta i jeżeli nie zależy ci na androidzie to polecam te cudeńka choć pewnie chol.. drogie będą niestety.
Bierz urbana 2. Big Grin
.

Odpowiedz Firefox Windows 9x/NT/2000
Sam nie wiem dosyć drogi ten urbane 2 jednak jest : /

Wysłane z LG G5

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości