W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaki android polecacie oraz gry i aplikacje?

Jaki Android Polecacie oraz Gry i aplikacje?
Jaki rom możecie mi polecić?

a) Stabilny
b) Szybki
c) Bez błędów czyli 100% sprawny
d) By ładnie się prezentował na Leosiu.

Jakie Gry i Aplikacje są przydatne na androida:
- używam telefonu do pisania sms, czasami na ipla oglądnę tv, ogółem jakieś fajne apki jakbyście polecili był bym wdzięczny.
Odpowiedz
Typhoon CyanogenMod7

Zarąbiście wydajny,szybki,bez bugów,lekki bo .zip ma około 70 mb Smile
Co do prezentacji jest masa motywów Smile nie trzeba patrzyć na Sense bo ono jest mocno nie dopracowane do naszego Lwa Big Grin

Aplikacje,hmm:Gadu-Gadu,Skype,Beautiful widget,Beautiful wallpaper,YouTube,Market 3.1,Rom Menager,Fruit Ninja Free,Angry Birds,SpeedX Free&Full

[Obrazek: banner2.gif]

Omnia i900->hTC Dream (T-Mobile G1)->hTC ChaCha->hTC Leo
[/align]
Odpowiedz
Dzieki;d, a mozna link do romu?Wink jaka jest pamiec rom i ram po zainstalowaniu tego romu? Ps. Przepraszam ze bez polskich znakow ale pisze z Leona.
Odpowiedz
Yhm,jak nie ma to zaraz go dodam Smile
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=933951

[/align]
Odpowiedz
Jaka jest jego wydajnosc, ile jedt pamieci rom/ram, przepraszam ze pisze bez polskich znakow ale pisze z leonaSmile
Odpowiedz
Kurka,powiem ci że właśnie wgrywam inny rom to nie wiem,wydajność jest ponad 6+/6 a ram/rom jest masa Smile bo jak mówiłem paczka ma 70 mb więc po rozpakowaniu tak ~200 mb mamy do użytku własnego Smile

[/align]
Odpowiedz
Ja mam rom co mam wolne 180 rom i od 240-312ram Wink
Odpowiedz
No to tu będzie podobnie Smile warto wgrać,wiesz puki nie sprawdzisz się nie dowiesz jak chodzi Big Grin

[/align]
Odpowiedz
Wiem wlasnie zastanawiam sie;p, a wiemze jaj sie duzo razy romy zmienia to fon wolniej chodzi.
Odpowiedz
Można wiedzieć gdzie wyczytałeś takie rzeczy?
Może dlatego mój tak wolno chodzi.
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości