W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaka mapa do galaxy s2

Jaka mapa do galaxy s2
IGO Używałem na WM i obsługiwała wysokości teraz też mam wgrane ale nie miałem okazji sprawdzićTongue
Ma dosyć ubogi interfejs (wizualnie Sygic jest dużo ładniejszy) ale działa bez zarzutuBig Grin
Sory za błędy ale jestem dysortografem...
Odpowiedz Opera Windows 7
(09-18-2011, 08:14 PM)Toldo napisał(a): Pod względem dokładności mapy Polski najlepszy jest w tej chwili Navi Expert...
Kto jest dostawcą map?
Co rozumiesz przez dokładność?
Możesz podać jakieś konkretne liczby (km dróg, liczba punktów adresowych itp)?
Czy dane adresowe są punktowe czy interpolowane oraz czy są umiejscowione po którejś stronie ulicy czy na jej środku?
Ile trwa przeliczenie i pobranie 400km trasy w przypadku zjechaniu z zaplanowanej?

Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Firefox Windows 7
Jest ok wgralem sigic navigation 11.2.0 tyle ze niema ciezarowychi ma opuznienia ok 2 sekund pozatym jak przeszedlem z omni2 to bylem troszke zawiedzion ale jak ustawilem orange free to rewelka 15 min teleexpresu 2 mega tylko.aktualizacje w tle praktycznie nic ale zawsze mozna sobie wylaczyc skype z kamerka2 dni 4 mega .wiecej kosztuje sms sprawdzajacy
Odpowiedz Safari Linux
Niestety Sygic jest taką alternatywą dla AM jak hulajnoga dla dobrej klasy samochodu osobowego. Niby fajna, tyle ze algorytm przeliczania tras nie uwzględnia absolutnie ich obłożenia, do tego nie posiada wielu dróg, które powstały w ostatnich latach, w szczególności lokalnych. Generalnie gadżet. Jak potrzebuję mapy odpalam AM na starym mio p560, albo na omnii.
Odpowiedz Firefox Windows 7
Kolego Startec ja musze powiedzieć że robie to samo że gdy jade w dłuższą trase lub potrzebuje dojechac jak najszybciej to biore O2 i odpalam AM bo na tych mapach na androida to mozna trafić ale w puste pole a nie pod wskazany adres.
Odpowiedz Opera Windows 7
W Stężycy pizzerię to znajdzie każda nawigacja, bo jest tylko jedna i w środku malej miejscowości, przy głównej drodze Smile

@Format: Pewnie, ze tak. Argumenty dotyczące wyboru programu powinny być, według mnie, uzasadnione merytorycznie w sposób nie budzący wątpliwości.

@Startec: zgadzam się w zupełności - żadna z navi offline pod androida nie dorównuje w Polsce Automapie. Najbliższe windowsowemu odpowiednikowi jest IGO, a do ciekawych należy jeszcze chyba tylko CoPilot. Najslabszym punktem (poza oczywiście dokladnością map) tych wszystkich nawigacji jest przeliczanie tras.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Automapa pojawi się niebawem w Android Market Smile

Źródło:
Kod:
http://www.automapa.pl/?PEI=10866&article_id=247889

XTeK edytował ten post dnia 01-15-2012 o godz. 09:18 PM ponieważ:

Zewnętrzne linki dajemy w [ code ].
Pierwsze ostrzeżenie.
Profil masz nieaktualny jeżeli masz SII, popraw a temat już jest na forum o automapie.

Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
(01-15-2012, 09:14 PM)Gilbert napisał(a): Automapa pojawi się niebawem w Android Market Smile

Źródło:
Kod:
http://www.automapa.pl/?PEI=10866&article_id=247889

Gdybyś chciał przetestować, albo uzyskać trochę bliższe informacje od testerów, to tutaj masz temat:
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-UWAGA-Automapa-Android-PL-1-2-0

Swoją drogą - na dole strony głównej jest dział nawigacji - tam znajdziesz wszystkie Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości