W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jaka mapa do galaxy s2

Jaka mapa do galaxy s2
Witam jaką mape do samsunga s2 żeby działała tylko pod gps w omni 2 super chodziła AM na adroidzie niemam pomysłu dodam że potrzebne była by mi opcja wysokosci pojazdu
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
Znane na androda mapy to aura i igo8.
Co do ciężarowego to nie mam pojęcia niestety.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Dzieki za szybką odpowiedz.Już wymiekam z tym s2 zastanawiam sie czy zpowrotem nie przejść na cos z windowsemAngela to dopiero 2 dni zabawy ech.
Nie warto. Windows 6.5 już umarł jak symbian.
Co do WP7 to tam automapa ponoć też nie działa także lepiej czekać na androidową automapę.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Będe czekał jak dla mnie automapa wymiata konkurencje dzięki
igo z odpowiednią skórka obsługuje samochód ciężarowy, nie wiem, czy ma opcję wysokości. Lepsze mapy i grafikę ma Sygic. Sygic sam sobie sciaga mapy z sieci, ciekawie ma rozwiazany system ostrzeżeń drogowych - może przetestuj, bo na osobowy na pewno jest to zamiennik automapy.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Automapa nie działa z WP7. A ja wam powiem że zrobiłem przez weekend prawie 900KM z Automapą i jestem mega zaskoczony jak omijała koreczki (smart routes) oraz dokładność mapy tylko czemu jeszcze jej nie ma na androida Sad.
Odpowiedz Opera Windows 7
Pod względem dokładności mapy Polski najlepszy jest w tej chwili Navi Expert. Natomiast jeśli chodzi o Europę to dobre mapy ma zarówno Tom Tom jak i Sygic. Jeśli natomiast chodzi o opcję wysokości pojazdu to musiałbyś poczytać na stronach producentów poszczególnych map. Automapa lata świetności ma już za sobą. Jeśli na androida wyjdzie taki sam gniot jak dla iphone'a to wieszczę jej znaczny spadek popularności.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox
Od dłuższego czasu używam sygica aure zresztą znajomy też i sprawuje się bardzo dobrze (przynajmniej w Holandii) także polecam. Do Igo jakoś nie mam przekonania.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Opera
Ja Sygica skreśliłem po tym jak bezmyślnie bo nie ma wgranych informacji o korkach chciało uśilnie pchać mnie na droge gdzie utknąłbym w korku gigancie także u mnie Sygic ma minusa. Ale za to w Stężycy użyłem Google Maps do wyszukania Pizzeri i sprawdziło sie idealnie a jakoś masakrycznie pakietu nie zeżarło.
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości