W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak zabezpieczyc router wi fi aby dzialal mi na samsungu sgh i900?

Jak zabezpieczyc router wi-fi aby dzialal mi na samsungu sgh-i900?
Jak zabezpieczyc router aby dzialal mi na samsungu sgh-i900? próbowałem zabezpieczyć ale telefon sie puznej nie laczyl i nawet tego hasla nie wiem jak wpisac po podlaczeniu tel do routera.
Odpowiedz Firefox Windows 7
U mnie działa z zabezpeczeniami na routerze:
1. filtrowanie po MAC-adresie
2. WPA/PSK lub WPA2/PSK
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
(08-06-2010, 01:40 PM)slawo1991 napisał(a): Jak zabezpieczyc router aby dzialal mi na samsungu sgh-i900? próbowałem zabezpieczyć ale telefon sie puznej nie laczyl i nawet tego hasla nie wiem jak wpisac po podlaczeniu tel do routera.

Jeśli wybierzesz na routerze szyfrowanie WEP, WPA bądź WPA2 (z innym szyfrowaniem nie wiem) Omnia przy pierwszym łączeniu na pewno się o hasło spyta, należy wpisać dać połącz i tyle.
!!! Nie pomagam na PW od tego jest forum !!!

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Jesli sieć już jest w ustawieniach WiFi, to nie zapyta.
Więc trzeba ja stamtąd usunąć.
No chyba, że router nie rozgłasza SSID wtedy zostaje tylko ręczna konfiguracja (ale mało kto się na to decyduje).
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
Dzięki działa
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości