W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak to jest z foliami 3mk??

Jak to jest z foliami 3MK??
Witajcie
ok. 2 tygodnie temu dostałem od firmy Euro Market ich folie 3MK, oczywiście nie za darmo - za/na testy. Więc już zacznę.
Wymiary opakowania, które do mnie przyszło to: 16cm X 9cm
W zestawie znajdowały się:
-2 folie
-chusteczka z mikrofibry czy jak to się zwie
-i instrukcja naklejania owych folii.
[Obrazek: 20121126_2442.jpg]

Dalszych informacji wysłuchacie w poniższym filmiku mojego autorstwa, zapraszam:

Z własnego doświadczenia wiem, że folie na ekran to dobra rzecz ale folie 3MK jeszcze lepsza, choć mogę się mylić gdyż nigdy nie używałem folii innego producenta.

Tam, na górze jest taki przycisk

Odpowiedz
Ja już na 4 smartfonie używam folii 3MK i jestem zadowolony. Stosunek ceny do jakości jest więcej niż lepszy. Pewnie że można wywalić za folię 60 zł, ale po co?
Odpowiedz
jak dla mnie najtansze folie z serii bluestar itp wystarczaja... wole w trakcie uzywania wymienic ja raz, moze dwa niż wydac 50+ pln ...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ja jeszcze nie znalazłem folii lepszej od Brando. Wprawdzie teraz mam "jakąś" poliwęglanową całkiem przyzwoitej jakości to na pewno w niedługim czasie zmienię na Brando.

Sent from my OG Galaxy S with Tapatalk 2
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
No ja niestety też przychylam się do przedmówcy.
Brando jest naprawdę nie do zajechania, choć można wszystko zamęczyć .Smile
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości