W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
jak orange traktuje klientów

Jak Orange traktuje klientów...
W tym roku po raz czwarty przedłużyłem umowę w Orange.
Dostałem gorszą ofertę niż w zeszłym roku Dodgy
Po prostu żenada jak Orange traktuje swoich stałych klientów Angry
Odpowiedz
To coś często przedłużasz te umowy - wychodzi gdzieś co 2.5 miesiąca nowa Wink
Swoją drogą to nic nowego, typowa polityka grupy FT w Polsce. Dlatego im podziękowałem po 15 latach współpracy i przeszedłem do Play, w którym to mam to samo za połowę ceny.
Odpowiedz
od dawna nie jest tajemnicą że bardziej opłaca się brać abo od nowa niż przedłużać stary....
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dokładnie Ryrzy, lepiej podpisać nową umowę albo do playa Wink

A orange powinna zmienić nazwę na orżnij Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
hehe dokladnie Wink teraz chyba najbardziej oplacalna siec to play....
Odpowiedz
Owszem, sam przeniosłem numer do playa na początku roku i jestem zadowolony. Ostatnio coraz więcej znajomych przenosi się do nich..
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
kto się orientuje jak wygląda sprawa z gwarancja przy braniu telefonu przez e-sklep? czy podstawą jest umowa? i co w wypadku sprzedaży telefonu, mam nabywcy kserować umowę?
Odpowiedz
dostaniesz dowod zakupu na ktorym bedzie model/imei i cena to to jest wazne + karta gwar
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
mhm dzięki.

a co do samego Orange umowa na 24 miesiące kwota 50 zł i w tym 250 min do wszystkich miesięcznie, za 6 zł jeden darmowy numer i Samsung Wave za 450 zł, opłacalne?
Odpowiedz
W Long Play 69 płacisz 59, masz 350min do wszystkich i wave za tyle samoWink Imho warto dopłacić 9pln za 100min.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości