W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
internet mobilny router

Internet mobilny + router
W zasadzie to mam pytanie i prośbę o informacje na temat routerów mobilnych LTE:
jakie są dobre i gdzie można kupić tanio Smile
Dodatkowo która sieć daje najtańszy internet mobilny  , cena/pakiety.
Dziękuję za wszelka informacje w tym temacie Big Grin
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Odpowiedz
Dołączam się do kolegi i mam dodatkowe pytanie o jakąś paczkę i samą karte do neta coby nie płacić co miesiąc.
Właśnie pakiet i potem karta out albo podobne rozwiązanie.
Ja mam modem w lapku więc tylko karta.
.

Odpowiedz
Kartę samą to już wyczaiłem tylko nie wiem do końca czy dobre toto:
w playu jest karta ważna rok starter za 50 pln w tym 12 gb na net rozłożone po 1 gb na miesiąc.
Na razie zamówiłem na próbę darmowy starter z 300 mb za free Big Grin 
AngelWszystko jest trudne nim stanie się proste - Lepiej głupio zapytać niż mądrze uwalić telefon  oo
Odpowiedz
Ooo, jak co to interesuje mnie coś podobnego tyllllko czy play niema ograniczenia transferu jak to było kiedyś?
Pamiętam że nawet LTE miało chyba 3 mega bity max transferu jakoś.
.

Odpowiedz
Podobno bez ograniczeń. Ma jeszcze pakiety bez ograniczeń 1 dzień,weekend,cały miesiąc, z tego co widzę to ceny pakietu 4 pln za 1 dzień,10 pln wszystkie weekendy,45 pln cały miesiąc.
Odpowiedz
W Plusie jest taki nowy starter Ja + Internet na kartę za 15 zł. Jest 3GB na start i każde doładowanie za min. 20zł jest plus 1GB w gratisie (i tak 12gb można uzyskać). Po doładowaniu za 150zł jest rok ważności konta no i szybkie LTE (w Poznaniu koło 50MB/s). Można rozważyć.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
No to pociągne temat w kierunku najtańszego Internetu bez limitu.
Macie jakieś propozycje? Powrócę do Play (aparat czytałem ich propozycję) mają opcję za 45 PLN Internet bez limitu.

Napisane z Honorem Plus
Odpowiedz
Ja mam doświadczenie z LTE "bez limitu" w Polsacie. Wziąłem jako TRZECIĄ usługę w promocji Smart Dom - 20GB za 11zł brutto. To mi starcza na jakieś 10 dni. Potem tranfer spada do ok 10Mbs i to wiedziałem od początku. NIE WIEDZIAŁEM i nikt mi o tym powiedział przy podpisywaniu umowy, że będzie on spadał dalej i może dojść nawet do astronomicznej wartości kilku Kbs co mi się raz zdarzyło. A tak przy okazji - Smart Dom to trzy usługi u Solorza - Telefon miałem, dobrałem telewizję (49zł pakiet PREMIUM) i wspominany internet LTE "bez limitu". Miałem wcześniej pakiet TV MiniHD na który umowa kończy się za 2 mce. Nie mogę jednak go wypowiedzieć bo stracę zniżki na TV i LTE czyli ok 100zł/mc. I to ponoć jest gdzieś tam w umowie napisane. A przypadkiem o tym nie mógł powiedzieć JWP Komsultant podczas zawierania umowY??????? Z reklamy TV i w necie NIC takiego nie było... TYLKO trzy sprawy: Telefon, Telewizja, Internet . No i tak miałem. Teraz się okazało, że jak miałem wcześniej jakiś pakiet (a może dwa lub trzy - może więcej) to nie mogę z nich zrezygnować przed upływem Smart Domu. Na szczęście miałem najniższy już nie istmniejązy pakiet za 14,99. A jakbym miał za 35?????????????? to dopiero bym się ucieszył. Ja pier........ę....
Odpowiedz
Tak po prawdzie to żadna sieć nie ma bez limitu pełną szerokością. Na kartę jest tak na ogół, że po wykorzystaniu pakietu nadal działa ale z prędkością 32kb/s, podobnie na abonament, ale tam jest większy pakiet na ogół i limit prędkości spada do 64-128kb/s. Tak czy siak używać się tego nie da.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
No to teraz zasadnicze pytanie:
co do jasnej cholery znaczy Internet bez limitu np na miesiąc?
Na mój chłopski rozum to jest używanie bez ograniczeń. Ale pewnie się mylę Wink

Napisane z Honorem (6 Plus)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości