W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
instalowanie androida froyo na mojej pamięci

Instalowanie androida froyo na mojej pamięci.
Też polecam sandisk Smile

Odpowiedz
hej, zauważyłem że instalując Froyo ręcznie na mojej pamięci przez Ubuntu / Gparted partycja Ext4 ma takie zabezpieczenie, że tylko root może edytować jej strukturę. Sprowadza się to do tego że gdy w Androidzie chciałbym utworzyć nowy katalog lub coś skopiować na partycję na której Andek jest postawiony to nie mam odpowiednich uprawnień i nic nie mogę zrobić. To normalne czy ja coś chrzanię przy instalacji ?

Odpowiedz
(05-07-2011, 02:16 PM)d00blan napisał(a): hej, zauważyłem że instalując Froyo ręcznie na mojej pamięci przez Ubuntu / Gparted partycja Ext4 ma takie zabezpieczenie, że tylko root może edytować jej strukturę. Sprowadza się to do tego że gdy w Androidzie chciałbym utworzyć nowy katalog lub coś skopiować na partycję na której Andek jest postawiony to nie mam odpowiednich uprawnień i nic nie mogę zrobić. To normalne czy ja coś chrzanię przy instalacji ?

Normalne. Domyślnie nie ma dostępu do zapisu na partycji androida.

Najprostsze rozwiązanie: skorzystaj z aplikacji na androida o nazwie root explorer.
Odpowiedz
A skąd wziąść ten plik fs.iso bo linki nie działają?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości