W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
huawei e3131 prestigio pmp5870c nie działa

Huawei E3131 + Prestigio PMP5870C = nie działa
Cześć,

Mój Huawei nie działa po podłączeniu do tabletu. Modem jest wykrywany, APN w Ustawieniach nie są dostępne, a PPP Widget pokazuje "nie znaleziono sterownika". Soft to Yoda v4.

Odpowiedz
(11-09-2013, 06:24 PM)Jaro070 napisał(a): APN w Ustawieniach nie są dostępne,

Witam,

Dołączam się do pytania, wgrałem 3 różne romy i za każdym razem brak opcji zapisz w APN.
Modemu jeszcze żadnego nie kupiłem, bo chcę najpierw rozwiązać problem? zapisu APN.
Odpowiedz
no właśnie nie ma tam takiej opcji, po ustawieniu wszystkiego wystarczy kliknąć na ekran poza tym oknem i się zapisze... a brakuje jakiejś sieci w ustawieniach domyślnych ? bo ustawienia pojawią Ci się dopiero po podłączeniu modemu z kartą sim

a modem e3131 nie jest obsługiwany przez ten tablet,
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
A ten sterownik to jak mam zainstalować? Dodam, że wyłączyłem funkcję HiLink w modemie.
Odpowiedz
nie zainstalujesz raczej,

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Jaro, a spróbuj w terminalu jakims wpisac:

Cytat:su
echo "12d1 1c05" > /sys/bus/usb-serial/drivers/option1/new_id

i podpiąć modem

Odpowiedz
(11-12-2013, 02:05 PM)Ryrzy napisał(a): no właśnie nie ma tam takiej opcji, po ustawieniu wszystkiego wystarczy kliknąć na ekran poza tym oknem i się zapisze.

....bo ustawienia pojawią Ci się dopiero po podłączeniu modemu z kartą sim
Facepalm dzięki

Cytat:
a brakuje jakiejś sieci w ustawieniach domyślnych ?

nie wiem nie mam jeszcze modemu Big Grin
ale zerknąłem na apns-conf.xml i moja sieć tam jest uwzględniona.
Odpowiedz
(11-12-2013, 02:05 PM)Ryrzy napisał(a): no właśnie nie ma tam takiej opcji, po ustawieniu wszystkiego wystarczy kliknąć na ekran poza tym oknem i się zapisze...

Kupiłem modem, podłączyłem i w APN po "kliknięciu na ekran poza tym oknem" nie zapisują się zmiany. Zapisują się natomiast jak klikniemy wstecz [<-] .
Odpowiedz
No i git.. gdzies trzeba bylo kliknąć Tongue doszedles do tego i git Big Grin

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
Moj modem E3131 z karta Aero2 dzialal bez problemow na stockowym ROMie jak i teraz na Yoda 4.0 Wink
PHONE: LG Swift 4X HD (P880), ROM: [JB][4.1.2][V20B][Zaiben RC17]
SG Spica -> HTC Wildfire -> SG ACE -> SGS Plus -> SGS ADV -> LG L9 -> LG 4X HD
TABLET: Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo PMP5870C, ROM: Yoda v5.0 [JB][4.1.1]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości