W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc sense 02

Htc sense 02
Macie może wersje takiego sense który zabiera mniej miejsca niż 100 mb pamięci głównej bo niechce zmieniać romu na custom a w JJ1 mam tylko ok 110 mb i lekko to chaczy i niechce sie włączyć aparat.
I 2 pytanie czy wyjdzie w najpliższym czasie jakiś orginalny rom samsunga z większą pamięcią ?
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
(01-14-2011, 09:02 PM)dziki napisał(a): Macie może wersje takiego sense który zabiera mniej miejsca niż 100 mb pamięci głównej bo niechce zmieniać romu na custom a w JJ1 mam tylko ok 110 mb i lekko to chaczy i niechce sie włączyć aparat.
I 2 pytanie czy wyjdzie w najpliższym czasie jakiś orginalny rom samsunga z większą pamięcią ?

Na wszystkie twoje pytania niestety można odpowiedzieć nie.
Zmiana romu nie jest skomplikowana.
Jeżeli nawet sense byś zainstalował i miał ździebko więcej pamięci to i tak za moment by się fon "zapchał".
Co do romów samsunga to chwilowo nic nie wychodzi.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Takią mam okropną chęć zapytać: dlaczego czujesz opory przed wgrywaniem customów, a oficjali już nie?
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Bo jak wgram customa i załużmy żę telefon sie zepsuje (nie podczas wgrywania tylko potem) to mogą nieprzyjąć go na gwarancje
Jak się zepsuje na customie to wgrywasz spowrotem oryginalny i oddajesz, to żaden problem. Chyba że uszkodzisz gniazdo usb.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
No niby tak ale jak zepsuje sue np. tak że nieda sie wgrać orginała to już *****
Jeszcze nikt Omnii nie uwalił, poza jednym typowo kretyńskim przypadkiem. A jak telefon zalejesz to i tak tracisz gwarancję więc nie wiem co chcesz zepsuć. Dopóki boot działa dopóty możesz wgrać jakikolwiek rom.
patrząc na tzw "dokonania" samsunga w kwestii softu to raczej romów oficjalnych bym się bał. W każdym razie bez zmiany romu nie masz szans na Sense.
...... a oczywiście wiesz że JJ który masz nie jest oficjalny?! Na nim też ci unieważnią gwarancję.
N.O.V.A. near orbit vanguard alliance - "Niskoorbitowy Sojusz Obronny"
Deus Ex Human Revolution - "Deus Ex Bunt Ludzkości"
... dalej jesteś za tłumaczeniem tytułów?
Softy samsunga nie są złe. Są po prostu przepakowane. Dla zwykłego, szarego człowieka, laika są wystarczające.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości