W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc mytouch 3g t mobile

HTC myTouch 3G - T-mobile
Witam . Dostałem na święta HTC myTouch 3G (T-mobile) przywieziony z USA . Istnieje możliwość zdjęcia za pomocą kodu , usługa około 20$ . W jaki sposób zdjąć w inny sposób?
Odpowiedz
z tego co widze to andro... na 95% nie ma darmowego sposobu (może poza boxami serwisowymi)

taki kod to ok 40zł wiec niespecjalnie duzo... moze na alledrogo znajdziesz kogos taniej
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
8,75$ na ebay i kod stale zdejmuje simlocka ? Czy na wszelki wypadek gdzieś sobie zapisac?
Odpowiedz
stale, ale jak zapiszesz nic sie nie stanie Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Tak jak napisał Ryrzy, tylko kodem możesz zdjąć sima albo boxem w serwisie, innej możliwości na dzień dzisiejszy nie ma.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
My Touch 3G to o ile dobrze kojarzę HTC Magic w wersji USA. Simlock kodem wyłącznie jeśli masz nowy typ płyty głównej. Jeśli stary to da się też boxem.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości