W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc one max błąd przy aktualizacji androida przez ota

HTC ONE MAX błąd przy aktualizacji Androida przez OTA
Witam i treściwie ujmując problem:
Zakupiłem nowy telefon w Play (oprogramowanie brandowane), jednak CID HTC__32 (ogólnoeuropejski, no brand).
Nic nie rootowane, nie modowane.
Podczas aktualizacji pobiera mi się paczka ZIP (ponad 500 MB), po czym przy instalacji wywala błąd, że brak jednego z plików APK.
Chcąc ręcznie zaktualizować przez stock Recovery, wyskakuje komunikat "Check CID Error" i program nie chce nawet przeskanować pamięci w celu znalezienia paczki ZIP.
Dziwny przypadek, by przez OTA na serwer wrzucali uszkodzone paczki?
Jak bez utraty gwarancji zaktualizować to ustrojstwo?
Szukając w internecie, HTC nie udostępnia RUU dla tego modelu.
Czekam znawców na odpowiedź i pozdrawiam.
A nie ma htc jakiejs aplikacji na pc to zarzadzania oraz aktualizacji ?

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Posiadam HTC Sync, jednak jak sama nazwa mówi to program do synchronizacji.
Bawiłem się nim i nie ma tam nic o aktualizacji Andka.
no to bardzo dziwna sprawa, może aktualizacja nie dociągneła się do końca, spróbuj znów dziś na pewnym łączu przez wifi
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Próbowałem z kilku źródeł przy takim samym efekcie.
Spróbuj zrobić tak: wykonaj przywracanie do ustawień fabrycznych z czyszczeniem pamięci wewnętrznej włącznie, potem tylko połącz się z siecią wifi, nie dodawaj żadnych kont i spróbuj zaktualizować.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Postanowiłem, że telefon oddam na serwis gwarancyjny.
Temat do zamknięcia, pozdrawiam.
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości