W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc hd3

HTC HD3
Według Chińskiej witryny QQ.com na którą dotarli ludzie z XDA-developers następca modelu HD2 będzie posiadał następującą specyfikację:
  • system Windows Mobile 7
  • procesor Qualcomm Snapdragon 1,5 GHz
  • pamięć 1GB RAM i ROM
  • 16GB pamięci wewnętrznej, obsługa kart microSD do 32GB
  • ekran 4,5 cala, rozdzielczość 1280 x 800 pikseli, 16 milionów kolorów, Multi-touch
  • bateria 1800 mAh (rozmowa do 8 godzin, czuwanie do 300 godzin)
  • aparat 8 Mpix z lampą ksenonową i nagrywaniem filmów w 720p
  • HDMI, USB 2.0, 3.5 mm jack
  • obsługa WiMAX i WiFi
  • obsługa 4G
  • Bluetooth 2.1 z A2DP
Jeśli Pomogłem? PodziękujSmile
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
LOL jak moj komputer w pracy Tongue
to moze warto na niego czakac Tongue hmm ja juz sie napaliłem na htchd2 Tongue ten telefonik jest piekny Big Grin
Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
piekny niczym cegła w scianie Wink za duże to bydle... nie miesci sie w kieszeni ;]
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Jakby HD2 miał dpada to może... ale niestety. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać trójka czy ten procek będzie się grzał. W Omni 624MHz się grzeje, a co dopiero 1,5GHz...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
(01-28-2010, 10:14 PM)Ryrzy napisał(a): piekny niczym cegła w scianie Wink za duże to bydle... nie miesci sie w kieszeni ;]

No, nie wiem. Ja wprawdzie miałem w ręku tylko wierną atrapę, ale w mojej kieszeni spokojnie się mieści i mogę jeszcze zagrać w pingponga Wink. Ale faktycznie w garści, to trochę niewygodny. Choć pewnie można się przyzwyczaić.
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
3.5" i 3.7" cali to optymalna wielkość ekranu dotykowego ale powyżej 4.0" to lekka przesada jak na mobilny telefon. Popieram Ryrzego, hd2 jest trochę za duży... Moje faworyty na następce Omnii to Google Nexus One, HTC Desire, Moto Milestone lub coś Wm + ekran pojemnościowy(np Diamond 3, ale o nim narazie są tylko plotki)
Ściągnałęś?? Klinknij [Obrazek: thumbsup.gif]
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
Ciekawy jest HD mini zaprezentowany na MWC...
ten z kolei ma trochę przymały ekran 3.2", tak jak omnia. taki iPhone lub omnia HD to optymalna wielkość. przynajmniej ja tak uważam Tongue
najlepiej jest się na własne oczy przekonać czy dana wielkość telefonu i ekranu odpowiada.
Ściągnałęś?? Klinknij [Obrazek: thumbsup.gif]
Odpowiedz Google Chrome Windows Vista
IMHO 3.2 jest wystarczające w 100%... Większy ekran powoduje zwiększenie rozmiaru urządzenia.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości