W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc evo 3d pierwszy raz w ręku

HTC Evo 3D pierwszy raz w ręku
Witojcie otóż udało mi się bardzo tanio kupić miesięcznego HTC Evo 3D z sieci play bardzo tanio bo za 50zł jes tylko jeden mankament rozbity wyświetlacz digitizer oraz złamana ramka wszystko już do mnie jedzie w wtorek podmianka i tu zaczyna się moje pytanie

Który nie brandowany soft polecacie naczytałem się trochę że oryginalny kernel bynajmniej jeden z pierwszych ma taki mankament że multi-touch nie trybi jak powinien no i te przyspieszenie sprzętowe
Odpowiedz
ja tam nigdy nie mialem problemow z multitouch Wink uzyj jakiegos ROMu bazowanego na stocku i bedzie git Wink
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Zobacz to zdębiałem jak to zobaczyłem
https://www.youtube.com/watch?v=8rz3uWFuDkI

Nie mówię że też tak będę miał ale ale Big Grin
Odpowiedz
Pewnie jakis chinski digitizer. Mialem ten telefon rok ponad i zadnych problemow

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dobra może żeby nie zakładać nowego tematu pociągnę ten
Wszystko fajnie pięknie telefon rewelka ale da się jakoś usunąć ten durny ekran blokady bo i tak z niego korzystam z musu z względu na to że mam ustawiony wzór i jeszcze jedno czułość przycisków da się ją jakoś zmniejszyć

Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości