W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
htc diamond 3

HTC Diamond 3
Najprawdopodobniej tak będzie wyglądał następca Diamonda 2, HTC Obsession - jeden z dwóch PDA na których najprawdopodobniej zadebiutuje Windows Mobile 7.

[Obrazek: 26jan2010hdobsessionred.jpg]

Poniżej parametry:

* CPU: Qualcomm QSD8250; 1GHz
* GSM HSDPA
* Wymiary: 112 x 56 x 11.7 mm
* Pamięć (RAM/ROM): 512MB/512MB
* Pamięć Flash: 4GB
* Pamięć zewnętrzna: MicroSD (do 32GB)
* Ekran: 3.7-calowy, pojemnościowy, typu AMOLED z obsługą multidotyku
* Aparat: 5.0 Megapixela, AutoFocus i flash; nagrywa wideo w rozdzielczości HD 720p @ 25fps
* Obsługiwane pliki wideo: Windows Media Video (WMV), MPEG-4 (MP4/M4V) H.264, DVR-MS4
* Obsługiwane pliki audio: Windows Media Audio (WMA), Advanced Audio Coding (AAC-LC), FairPlay DRM, MP3 (.mp3)
* Bateria: Wymienialna 1230 mAh
* Długość rozmów: Do 10 godzin
* Czas czuwania: Do 240 godzin
* Żywotność przy używaniu Internetu: Do 6 godzin (3G), do 7.5 godzin (WiFi)
* Odtwarzanie wideo: Do 7 godzin
* Audio Playback: Do 24 godzin

W zależności od terminu premiery urządzenie będzie miało WM 6.5.x na pokładzie lub WM 7. Jednak moim zdaniem najbardziej prawdopodobny jest WM 6.5.x z darmowym upgradem do WM7.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Niezły sprzęt... mój stary komputer ma tyle ramu i taki procek jak to Smile
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Wreszcie HTC zaczelo tworzyc fajne sprzety, ale ja juz nie kupie nic bez sprzetowej klawiatury Smile
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
Od dawna uważam że HTC idzie w złą stronę. Na siłę chce tworzyć klony iphone'a. Wogóle wśród większości producentów jest taki trend. Tak a'propos:

[youtube]nLQ9128MczE[/youtube]
Teraz każdy chce tworzyć klony iphone'a, bo sprzedaje się on doskonale i to nie tylko z powodu dobrego marketingu, ale prostej obsługi. WM to nie system dla mas - mnie też zaczął wkurzać. Pozbyłem się WM'a, bo zamiast mieć gotowy w każdej chwili telefon wciągasz się w zmiany romów, śledzenie testowych wersji różnych programów i jak przyjdzie cokolwiek zrobić, to akurat okazuje się że w tym romie jest bug i coś nie chodzi jak powinno. Jak dla mnie era WM sie skonczyla - przynajmniej calej serii 6.x.
temp333 napisał(a):jak przyjdzie cokolwiek zrobić, to akurat okazuje się że w tym romie jest bug i coś nie chodzi jak powinno.

Niezgodzę się. Jeśli masz fabryczny rom to powinno Ci to ( w zamyśle producenta) wystarczyć na dwa lata umowy z operatorem.

temp333 napisał(a):Pozbyłem się WM'a, bo zamiast mieć gotowy w każdej chwili telefon wciągasz się w zmiany romów

Mam Omnię od ponad pół roku (wcześniej na zmianę WM i Symbian) i jako telefon sprawdza się doskonale, a do tego można głęboko ją spersonalizować, kwestia doboru romu. WM nigdy nie był systemem dla mas. Ma się takim stać na wzór iphone os wraz z nadejściem wersji 7...
(01-31-2010, 10:50 PM)Toldo napisał(a): Niezgodzę się. Jeśli masz fabryczny rom to powinno Ci to ( w zamyśle producenta) wystarczyć na dwa lata umowy z operatorem.

Standardowe romy mają mało pamięci i są zapchane mnóstwem śmieci. Jak dla mnie to niezbyt dobre rozwiązanie.

(01-31-2010, 10:50 PM)Toldo napisał(a): Mam Omnię od ponad pół roku (wcześniej na zmianę WM i Symbian) i jako telefon sprawdza się doskonale, a do tego można głęboko ją spersonalizować, kwestia doboru romu.

Według mnie brak Windowsowi jakiejkolwik ergonomii. Fakt - mozna zadzonic, wyslac SMSa, ale w roli telefonu duzo lepiej spisywal mi sie zarowno stary SE T630 czy Nokia N95. Jednak nie ma co porownywac WM do jakiegokolwiek normalnego telefonu. Jest niewygodny i zadna nakladka tego nie zmienia ;/
Pamiętaj że WM jako telefon to stosunkowo nowy wynalazek w porównaniu do samego systemu. Pierwsze ewolucje służyły tylko i wyłącznie do PIM'u - kalendarz, kontakty, notatki... Jeżeli chodzi o ergonomię to przesadzasz. Używałeś kiedyś WM 2003/SE? Albo WinCE? Tam ergonomia nie istnieje. WM 6.1 czy 6.5 jest już znacznie lepszy pod tym względem. Jednak faktem jest że jak ktoś szuka głównie telefonu to WM nie jest odpowiedni. Windows Mobile to nadal system "z obsługą" telefonu a nie system stricte telefoniczny. Nie był projektowany dla funkcji telefonicznych, jednak to się zmieni pewnie z premierą WinMo7. Niezbyt mnie to pociesza...
Zgadzam się z tobą i mam nadzieję że premiera WM7 nie nadejdzie bo to na pewno już będzie koniec ery pocketów Sad
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
Nadejdzie, nadejdzie niestety. Win7 był pokazany oficjalnie na MWC, ponoć ktoś widział też HD2 z romem Win7 (nie wiem czy to nie fake). W każdym razie to co zaprezentowano na MWC to IMHO totalny shit. To już nie jest smartphone, zero funkcjonalności moim zdaniem, kilka zakładek i to ma być smartphone? Żenada. EOT

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości