[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gwarancja htc

Gwarancja HTC
Wczoraj znalazłem dość ciekawy art. kolegi EyesOnly.
Czy wam się przydarzyło coś podobnego, czy wiedzieliście o tym?
Niby do kiedy działa jest super ale gdy się zepsuje to co wtedy?

Kod:
http://www.eyesonly.pl/dlaczego-nie-warto-kupowac-produktow-htc/

Mnie osobiście troszkę przeraża taki sposób załatwiania sprawy.
.

Odpowiedz
HTC ma ostatnio problemy finansowe... wiec jakoś mnie nie dziwi że używają części używanych.... pół biedy jeśli ta część jest sprawna, nie wykazująca śladów używania (digitizer, obudowa itp)... gorzej jak się dostanie coś w stanie gorszym niż się posiadało...
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Uważam, że są to pojedyncze przypadki, bo w swojej okolicy nie słyszę nic takiego. Równie dobrze ktoś mógł sobie takie coś wymyślić tylko po to aby spaprać opinię HTC. Była ostatnio sprawa, że Samsung rekrutował ludzi do fałszywych opini na temat HTC.
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
oczywiscie ze moze być i tak.... a kazdy serwis ma jakąś taką sprawe podobną do tej... jak sie trafi niekompetentny serwisant to spieprzy wszystko Smile czy to htc czy nokia czy huawei Big Grin
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Z racji pracy mamy wtyczkę w serwisie HTC (regenersis) i znam dokładnie ich metody obecne, zwłaszcza w wypadku One. Bój się Boga jak Ci się One zepsuje - większości serwisantów się nie chce babrać z racji konstrukcji i telefony wracają z anulowaną gwarancją (np. z powodu ingerencji cieczy). Z drugiej strony klienci też narzekają na naprawy gwarancyjne w HTC, raz, że długo a dwa, że często jest tak jak w artykule wspomnianym na początku. HTC cieńko przędzie ostatnio i takimi sytuacjami podkopuje się jeszcze bardziej, więc nie wróżę im szczęśliwego rozwiązania, zresztą, nie lubię ich specjalnie Wink
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości