W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gotowany rom z gwes exe omnia pro

Gotowany rom z gwes.exe z Omnia Pro
Pytanie do kucharzySmile Czy natrafiliście na modaco.com na taki rom z gwes.exe z Omni Pro. Podobno ram nie spada i utrzymuje się na wysokim poziomie. Co o tym myślicie?

Kod:
http://www.modaco.com/content/i8000-omnia-ii-gsm-rom-discussion/314925/new-pure-rom-eng-jg5-lite-pure-with-b7610-gwes-exe/
Odpowiedz Firefox Windows Vista
gwes.exe jest częścią systemu który i tak zmieniam zawsze na nowszy build i tym samym gwes.exe też się zmienia, więc nie ma znaczenia czy to z omnii pro jest czy z omnii 1... może akurat trafil kucharz na stabilny system z danego romu, ale jakoś nie wierze że jest jakaś duża różnica.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Nie znam sie na tym az tak bardzo ale z tego co wiem to gwes.exe jest aplikacja, ktora powoduje ze raz uruchomiona aplikacja pozostaje czesciowo w ramie i za drugim razem uruchamia sie szybciej. Dlatego w procesach widac ze gwes.exe rosnie w miare uzytkowania telefonu jesli chodzi o zajecie ramu. Np dzieki temu menu samsunga za drugim razem uruxhamia sie i dziala szybciej. Podobno gwes.exe z omni pro lepiej uwalnia ram i dlatego jej poziom utrzymuje sie caly czas na wysokim poziomie. Kucharz z modaco.com troche to wyjasnil w swoim temacie i udostepil plik innym wiec pomyslalem ze warto to przetestowac.
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
GWES - Graphics, Windowing and Events
Kod:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa921554.aspx

tak jak mówię... to część systemu i jest niezależne od modelu telefonu. jeśli ten gwes jest wyciągnięty z powiedzmy WM6.1 to nie mogę go użyć w 6.5 i tak samo jak jest z 6.5 to nie użyje go w 6.5.x bo albo się będzie krzaczyć albo (jak w przypadku 6.1->6.5) wogóle nie wstanie ROM

u kolegi z linku powyżej widać że jest to 6.5 a tam nie ma jakoś wielkiej tragedii jeśli chodzi o RAM (gorzej w 6.5.x), jeśli jeszcze kolega kucharz wyciągną tego gwesa z tego samego lub bardzo bliskiego buildu to mamy tu raczej efekt placebo
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości