W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
głośniejszy dzwonek sms niż połączeń

Głośniejszy dzwonek SMS niż połączeń
Dźwięk połączeń przychodzących jest sporo cichszy niż SMSów. Spowodowane jest to programem SPB Mobile Shell. Na Omnii I nie miałem z tym problemu ale na Omnii II o dziwo coś takiego jest. ma ktoś radę na to ?? SPB chcę mieć na telefonie. Manilla odpada bo wolno chodzi
Odpowiedz
Wejdź w widget profili i edytuj normalny.
Odpowiedz
tylko mam ustawione głośność taką samą dźwięków systemowych i dzwonka. ale zauważyłem że dialer windowsowe i samsunga blokuje mi głośność połączenie.
Odpowiedz
(10-12-2010, 05:07 PM)jjmalin napisał(a): ale zauważyłem że dialer windowsowe i samsunga blokuje mi głośność połączenie.

Kolego ale pisz po Polsku bo nie bardzo wiadomo o co chodzi. Jak to dialer blokuje głośność? Ja używam SPB MS już dość długo i nigdy nie miałem takich przypadłości.
Odpowiedz
no ze np jak dzwonie do siebie bo mam 2 telefony to dźwięk jest cichy, a jak rozłącze się to dzwonek jakąś sekunde gra a następnie ryknie przez ułamek sekundy. zainstalowałem PhonEx'a ale nic to nie dało
Odpowiedz
Samsungi tak mają Wink Na początku jest cichszy dźwięk dzwonka, aby nie uszkodzić słuchu a potem sam narasta. Od razu mówię, że tego się nie da zmienić. A to, że telefon tak jakby później łapie dzwonek to system musi wykonać parę czynności i stąd opóźnienie Smile
Zanim o coś zapytasz użyj opcji SZUKAJ

Jeśli ci pomogłem daj +

Odpowiedz
Albo jest tak jak pisze Pablo i tak Ci to przeszkadza że to w ogóle zauważasz, albo masz źle wgrany rom i coś Ci szwankuje. Napisz jaki masz rom i radio rom.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości