W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
garius lite 5 1

Garius_ LITE _5.1
Witam.
Używam Twoich ROMów od jakiegoś czasu już i jedna rzecz mnie denerwuje. Co zrobić żeby przenieść ikonki nowo zainstalowanych programów do innych podfolderów w menu ? Teraz jak coś zainstaluje to mam ikonkę bezpośrednio w menu np. alternatywną przeglądarkę chciałbym mieć w folderze "Internet" itp.
Jest to jakoś do ogarnięcia czy to już z góry narzucone co ma gdzie być i nic się nie da dodać ?
Odpowiedz
Eksplorator Plików (dowolny, polecam Resco Explorer lub Total Commander), wchodzisz w \Windows\Menu Start\Programy i dalej sobie wszystko układasz, możesz tworzyć nowe foldery, przenosić skróty, jak na regularnym komputerze.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Co zrobic zeby nie rozlaczalo gprs po kliknieciu czerwonej sluchawki? W ustawieniach mam by przycisk sluzyl do blokowania klawiatury nie rozlaczania.
Odpowiedz
Witam. Mam dodatkowo wgrane SBP i teraz tak na ekranie dzisiaj po lewej stronie mam kontakty po prawej ustaw. Co zrobić żeby po prawej było SBP, próbowałem przypisz przyciski ale nic nie wychodzi , nie wiem który przycisk odpowiada za prawą stronę. Chyba że nie tam grzebie. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Problem z SMSami, po zainstalowaniu romu po kliknieciu na stronie głównej Today zakladki SMS przechodzi do "utworz nowe konto pocztowe".
Podczas wysłania smsu do siebie z innego telefonu nawet sie nie pojawił żaden komunikat że cokolwiek dostałem.

Odpowiedz
(06-09-2011, 07:58 AM)garius napisał(a): [quote='karol1981' pid='23865' dateline='1307353045']
No i mam pierwszy problem, telefon nie chce w żaden sposób pobierać danych z sieci tj pogody, mmsów i przegladarki mam dostępne 3G ale nie ma opcji żeby telefon się połączył.W dial up enable disable mam wsio na on i jest kicha.

Zainstaluj ustawienia gprs dla twojego operatora

-------------------------------------------------------------------------

Zainstalowałem , i nie pomogło nawet caba z ustawieniami miałem i dalej jest to samo.

Problem tkw najprawdopodobniej w SPB bo opera chodzi normalnie, już nei mam pomysłów, kurcze.

Odpowiedz
(06-22-2011, 08:52 PM)zbyh napisał(a): Witam. Mam dodatkowo wgrane SBP i teraz tak na ekranie dzisiaj po lewej stronie mam kontakty po prawej ustaw. Co zrobić żeby po prawej było SBP, próbowałem przypisz przyciski ale nic nie wychodzi , nie wiem który przycisk odpowiada za prawą stronę. Chyba że nie tam grzebie. Pozdrawiam.

Zapytam może inaczej.Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak zmienić prawy softkeys. Dziękuję.
Odpowiedz
Świeży link:

Wersja Lite
Kod:
https://www.dropbox.com/s/dn7jpzm7lcugbk6/%5BWM6.5%5D%5B29020%5D%5BPLK%5D%20Garius_%20LITE%20_5.1.7z

Hasło: modaco.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości