W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
gt540 nie włącza się

GT540 nie włącza się...
tak wiem...zrobiłem wszysko i działaBig Grin
a to jest drugi mój tel i na mi to nie działa wogóle, próbawałem kilka razy i nic.
tylko wibra...i delikatne podswietlenie.
Odpowiedz Firefox Windows 7
ale wogóle się nie włącza czy włącza sie bez loga jak ten pierwszy ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
witam. wogóle sie nie włącza....tylko wibra i delikatnie sie ekran świeci:
chyba że na ruskim KDZ by coś pomogło....bo robiłem flash na EN wersji. I niby sie wszystko wgrało ale dalej nie chce się włączyć
podzielilem temat...

próbuj zwykły ROM europejski wgrać z CS_Emergency przez download mode,

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
właśnie tak wgrywałem jakiś francuski romik i dalej nic...chyba że coś źle robia
a w ruskim KDZ mam szare przyciski i tez nie wiem czemu. sterowniki mam wszystkie i win enabler też sie włącza na ON ale przyciski się nie pokazują???
pomęcze się do popołudnia i napisze czy coś pomogłoSmile
tu masz link http://www.modaco.pl/Thread-Zmiana-ROMu-w-GT540 do angielskiego KDZ_FW_UPD.exe nie potrzeba do niego win enablera

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
witam. i dalej nic z tego...ale dzwoniłem do znajomego który ma komis i mówił że jest coś takiego jak jakiś path naprawczy czy coś podobnego.
Wie ktoś o co może chodzić???
nie spotkalem sie z czyms takim a pracuje sporo lat juz w telefonach... pewnie wgra Ci to samo co sam robiłeś... a tak btw. moze masz lcd uszk ? jak sie stalo ze tel sie nie wlącza ?

był podobno 2.3.4...a co się stało to w sumie nie wiem bo kupiłem go za grosze niby na części....ale może się go uratuje.
a przypuszczam że gość od którego kupiłem żle coś wgrał i mu padł.odezwe się jutro i napisze dokładnie czy wstał i ewentualnie opisze jak. pzdr
no nic, zobaczymy... powodzenia

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości