W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
folia na wyświetlacz

Folia na wyświetlacz
Kupiłem folię 3MK (5zł). Oprócz tego, że zamiast matowej dostałem "glare" to jest gruba i ma niebieskawy odcień - nie polecam.
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
Bo jak folia to tylko i wyłącznie Brando!!
Kto nie używał Brando i nie miał z nią styczności proponuje tanie chińskie zamienniki typu właśnie 3MK
Odpowiedz
Wiem, wiem. Tylko u mnie w mieście nikt nie ma...
W końcu pewnie kupię na Allegro.
Pozdrawiam

. : Uszczęśliwić kobietę nie jest trudno - o wiele trudniej jest samemu przy tym pozostać szczęśliwym : .
Odpowiedz
Jeżeli mam mocno porysowany wyświetlacz to jaki "model" brando będzie najlepszy ?
Odpowiedz
ultra clear czy jakoś tak się nazywa.
Ale żadna folia ci nie zakryje głębokich rys.
.

Odpowiedz
Brando są dobre. Matowa jest dobra na słońce i do pracy rysikiem, a Ultra Clear do miziania palcem i praktycznie nie zmienia kolorów. Jedna i druga powinna zniwelować drobne ryski, ale jak masz dosyć głębokie, to chyba jednak lepiej zmienić digitizer. Znalazłem na Allegro przedni panel dotykowy za 25zł (od GSM_CZESTOCHOWA) i z tego co widziałem na zdjęciach to jest oryginalny. Niedługo powinien do mnie dojść listem i jeśli rzeczywiście będzie oryginalny, to warto go wymienić, u mnie zaczęły się problemy z dotykiem, ale pewnie dlatego, że parę dni temu Omnia ślizgała się po asfalcie. Smile Swoją drogą, to i tak bardzo wytrzymały jest ten telefon. Ostatnio często się obijał i parę razy spadł na twarde podłoże i praktycznie żadnych uszkodzeń. Taki HD2, to już by pewnie kilka razy miał stłuczony swój szklany ekran.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości