W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 29 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
folia protector plus karbon 3d minirecenzja

Folia Protector Plus Karbon 3D - minirecenzja
Folia Karbon 3D jest produktem rodzimej firmy Grupa 2MP z Rzeszowa. Jest wykonana z niezidentyfikowanego materiału, przypominającego trochę naklejkę jednak łatwo ulegającego rozciągnięciu. Grubość folii wynosi 130 mikronów, innymi słowy jest cieńka, natomiast klej użyty to permanentny poliakrylan na bazie rozpuszczalnika. Według producenta można w prosty sposób folię usunąć. Do wyboru są 4 kolory folii:
  • Czarny
  • Grafitowy
  • Srebrny
  • Biały

Folię można zakupić na aukcjach allegro lub na stronie http://www.foliaochronna.com/.

[Obrazek: dscn7033.png] [Obrazek: dscn7035.png]

Aplikowanie folii

Potrzebujemy folię, telefon i odrobinę wprawyWink

[Obrazek: dscn7036.png]

Otwieramy opakowanie, w środku znajdziemy folię na ekran, folię karbonową na tył oraz szmatkę. Skupię się na zakładaniu folii na tył gdyż folii na ekran nie używam.

[Obrazek: dscn7037.png]

Ściągamy tylną klapkę i przecieramy ją szmatką aby pozbyć się paprochów i odcisków palców.

[Obrazek: dscn7039.png] [Obrazek: dscn7041.png]

Nakładamy folię, poczynając od długiego brzegu, w moim wypadku od dołu. Należy uważać na bąbelki oraz na to aby folia nie uległa rozciągnięciu. Sukcesywnie nakładamy folię, zwracając szczególną uwagę na elementy które wymagają dopasowania (wycięcia na brzegach). Gdy już cała folia będzie nałożona, bierzemy szmatkę i mocno przecierając dociskamy folię w każdym miejscu. Następnie aby na sam koniec dodatkowo utrwalić folię wygrzewamy ją suszarką do włosów w wysokiej temperaturze (nie polecam używać opalarki gdyż temperatura będzie zbyt wysoka).

Efekt końcowy:

[Obrazek: dscn7043.png] [Obrazek: dscn7044.png] [Obrazek: dscn7046.png] [Obrazek: dscn7045.png]

Póki co nie wypowiem się na temat trwałości folii. Mogę jedynie powiedzieć, że folia jest bardzo miła w dotyku, trochę jak guma.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
To ja się chyba jednak zdecyduję wypolerować w wolnej chwili.
Lecz wcześniej poczekam na następne hot pixele, aby oddać na gwarancję Smile
może mi go w końcu wymienią na nowy
Odpowiedz
Zaprezentowany na zdjęciach kolor folii to grafitowy? Czy możesz już coś napisać o trwałości folii po kilku tygodniach użytkowania, szczególnie interesuje mnie czy te przycięte boki na zaokrąglonych elementach się nie odklejają.
Odpowiedz
Zamawiałem czarny więc raczej jest to czarnyWink Trwałość... Jestem pozytywnie zaskoczony bo też myślałem, że będzie się na brzegach odklejać, ale nie odkleja się zupełnie.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości