W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
flash player i odtwarzanie filmów

Flash player i odtwarzanie filmów
Czy zna ktoś jakiś rom z działającym flashem.Chodzi o to żeby odtwarzał filmy z takich zródeł jak kino-pecetowiec itp.Ewentualnie co zrobić abym mógł na tym romie to odtwarzać[23699 MLM cube] Robiłem już różne próby i nic.Z chęcią pozostał bym na tym romie bo przypadł mi do gustu. Ale też załeży mi na odtwarzaniu filmów z różnych żródeł. Będę wdzięczny za podpowiedż.[Instalowałem już różne przelądarki w tym Uzarda i u mnie klapa ] Może i otwieraja one playery ale są wolne jak stado żółwi i miewają częste zawiechy.[/u]
Odpowiedz
Niestety na wm już chyba nie ma nic lepszego. Jak miałem ominie I i II też niestety się z tym próbowałem uporać i najlepiej działała przeglądarka uzeard chyba tak się to nazywało.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Odpowiedz
No niestety WM jest w tej chwili totalnie olewane. Nawet Skyfire nie daje wsparcia na WM tylko na Androida.Ciekawy jestem co będzie jak nokia wejdzie na WM.
Odpowiedz
uZard Web ma wszystko to co potrzebujecie.
Odpowiedz
Zgadzam się z tobą że wszystko ma. Tylko jakoś to u mnie nie chce współpracować. Próbowałem tę przeglądarkę na różnych romach i wszędzię klapa. Jak znasz jakąś stabilną wersję to wrzuć linka.
Odpowiedz
Ta przegladarka nigdy nie była stabilna i idealna.
Chyba nawet nie rozwijana.
.

Odpowiedz
Flash Player dla WM niestety nie jest dopracowany i już nie będzie. To wczesna wersja, a świat poszedł do przodu i to w innym kierunku. Sad
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
No to na tym już koniec? Przecież mamy tutaj tylu wspaniałych kucharzy, może ktoś coś wymysli. Przypuszczam że dużo ludzi by tym uszczęsliwił.
Odpowiedz
To kuchcenie to składanie romu z komponentów a nie tworzenie aplikacji niestety.Wink
.

Odpowiedz
No ale może w istniejących dałoby się coś poprawić
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości