W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
fix do aktualizacji pogody m2d

Fix do aktualizacji pogody M2D
Jeśli ktoś posiada to proszę o link do fixa aktualizującego pogodę w zakładce home.
Odpowiedz
A co masz z nia nie tak?
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
(02-02-2010, 04:01 PM)pHarel napisał(a): A co masz z nia nie tak?

Wszystko mam "tak" tylko był taki fix na blogu Ryrzego który na ekranie home aktualizował pogodę z zakładki pogoda. Nie trzeba było robić tego oddzielnie. Ten link podany przez kogoś nie działa, tak samo jak link Ryrzego na modaco.com
Odpowiedz
(02-02-2010, 04:46 PM)arek.71 napisał(a):

Wszystko mam "tak" tylko był taki fix na blogu Ryrzego który na ekranie home aktualizował pogodę z zakładki pogoda. Nie trzeba było robić tego oddzielnie. Ten link podany przez kogoś nie działa, tak samo jak link Ryrzego na modaco.com

Proszę:
[dl=Manila.Home.Weather.Updater]http://chomikuj.pl/okti/Omnia/M2Dv2/Manila.Home.Weather.Updater.with.MortScript.cab[/dl]
Odpowiedz
(02-02-2010, 05:54 PM)Boniu napisał(a):
(02-02-2010, 04:46 PM)arek.71 napisał(a):

Proszę:
[dl=Manila.Home.Weather.Updater]http://chomikuj.pl/okti/Omnia/M2Dv2/Manila.Home.Weather.Updater.with.MortScript.cab[/dl]

Boniu kciuk w górę a coś chyba mam z oczami bo byłem u Okti na chomiku i nie znalazłemTongue. Można zamknąć.
Odpowiedz
A mozna tak to zmienic zeby napis "waiting for Update" nie wyswietlal sie albo chociaz przetlumaczyc go na polski Tongue bo mnie kuje w oczy...
Odpowiedz
ten napis wyswietla sie tylko do momentu az nie zresetujesz fona po instalacji tego fixa.
ZonkaKiller
Odpowiedz
witam.
Czy ten fix komus dziala ?
Wlasnie zainstalwoalem go na wersji romu ock premium (29005) dla omni i900 i niestety za kazdym razem, gdy klikam "update" lub gdy włącze automatyczny update...omnia "łączy" mi się z internetem...nie pobiera pogody z zakładki "pogoda"...

Może jest już jakaś nowsza wersja tego fixa ?
Odpowiedz
potrzebuje pomocy,jak zrobiczeby pogoda pobierala mi sie zeby zato nie płacic,bo teraz mam tak ze jak daje aktualizuj łączy mi sie z internetem.co zrobic
Odpowiedz
Żeby nie płacić za aktualizację pogody to pozostaje tylko wifi... nie znam innego sposobu na to.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości