W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
etui slim współpracujące ze stacją

Etui slim współpracujące ze stacją
Witam !
Chciałbym dokupić do telefonu etui, zależy mi żeby było przeźroczyste i cienkie aby dało się ładować urządzenie na stacji dokującej Smile
Czy takie coś się sprawdzi ? http://allegro.pl/etui-slimline-sony-xpe...99859.html lub to http://allegro.pl/etuislim-0-3mm-futeral...37242.html Pozdrawiam ! PS. A wy jakie macie ?
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 8.1
Zależy od stacji bo niektóre są takie że telefon nie ma nawet 1mm luzu i siedzi w takiej dosyć ciasno. Magnetyczne sony mają wymienne nakładki o innej szerokości i w tym przypadku rożnego typu etui nie sprawiają problemu bo jak by było ciasno to zmieniasz na szerszą nakładkę. Inną kwestią jest czy w przypadku magnetycznej stacji grubość etui na bokach nie była by problemem ;]

I jak dla mnie kupowanie etui po 12zł do telefonu za grubo ponad tysiąc złotych to jak kupować pokrowce na fotele dywaniki i nakładkę na kierownice w biedronce do auta za 500k ;] Jak bym miał wybierać to bym wolał telefon bez etui nosić ;]
Odpowiedz Firefox Windows 7
To prawda zastanawiam się też na bumperze Love mei co o nim sądzicie ? Chciałbym kupić nieoryginalną stację dokującą i zastanawia mnie czy będzie działać z love mei bo nie posiada wymiennych przystawek
Vader
Przerobiłem imak cowboy - dobry ale nie ma wycięcia na dock, silikon cellular line - dobry jak ktoś lubi gumę i obecnie mam nillkin frosted shield - najlepszy imho. Opis możesz znaleźć na forum odnośnie S3 bo też do niej miałem takie etui. Co do love mei, aluminiowy bumper od czego ma chronić skoro korpus telefonu jest aluminiowy? Jedynie przed zarysowaniem chyba, więc imho lepiej zainwestować w case jak wyżej wymieniłem i do tego dobrą folię.

Tapnięte z mojej Xperii Z1
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Tapatalk
A do ładowania mam sam kabelek magentyczny. Stacja w moim wypadku jest zbędna.

Odpowiedz Tapatalk
Chciałbym kupić lovemei żeby tylko zabezpieczyć rogi, folia na przód i tył. Tańsza stacja dokująca nie ma zdejmowanych części jak ta z sony i nie wiem czy z tym bumperem będzie się ładować. A jakie wrażenie z kabelka magnetycznego ?
Vader
Ładuję nim na codzień. Działa tak jak oryginalny a jest wygodniejszy, nie trzeba za każdym razem otwierać zaślepki. Polecam kupować na ebayu - dłużej się czeka ale jest znacznie taniej niż na allegro.

Odpowiedz Tapatalk
Może się skuszę a z love mei wejdzie ? Na allegro tanie są same podróbki a oryginał 40zł trochę przesada za zwykły kabelek
Vader
Ja mam chiński za 4 dolary z ebaya. Nawet ma logo sony wytłoczone. Wysyłka dwa tygodnie równe. Nie wiem jak z love.mei ale z nillkinem działa. Swoją drogą oryginalny kabelek magnetyczny w pudełku kosztuje na ebayu ok. 13 dolarów z przesyłką free.

Odpowiedz Tapatalk
Love mei i ta stacja zamówiona, jak będzie to napisze recenzję podróbki i sprawdze czy będzie stykać.
Vader
Odpowiedz Google Chrome Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości