W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
dwa pytanka

Dwa pytanka
Dwa pytanka Confused

Mam omnie krótka i dopiero się ucze -- więc prosze bez złośliwości

1.mam taki problem ze kiedy ktoś dzwoni to mam problem z odebraniem
naciskam słuchawke , przesuwam suwak , przesuwam odbierz ( ztym jest problem gdy świeci słońce) a czasami to chyba wszystko nacisne i wtedy dopiero odbieram
czy niemozna usatwić cos żeby po nacisnięciu słuchawki był odbiór

2. czy sposób wgrywania auto mapy jest taki sam dla starych i tych nowych (opisik zanalazłem tu na forum )
I 900 SAID2/BARR2 23017.20
Odpowiedz
ad.1 - nie bardzo wiem, co masz poinstalowane, wiec trudno Ci cos konkretnego podpowiedziec. ja w kazdym razie mam Phonex'a (bez manili czy spb czy titanium) i odbieram sprzetowa zielona sluchawka (nie ustawialem tego specjalnie, to dzialalo samo z siebie po zainstalowaniu Phonex'a)

ad.2 - najczesciej z konkretna mapa masz opis, ale standardowo
a) jesli masz wersje witaminizowana, to odpalasz setup na kompie i dalej wg instrukcji z ekranu (pamietaj, zeby odptaszyc rejestracje mapy)
b) jesli masz wersje niewitaminizowana, to instalujesz jak wyzej, z tym ze po fakcie podlaczas omnie w trybie 'pamiec masowa' odpalasz patchera i wskazujesz mu katalog z mapa

milej zabawy Big Grin
--- ---
Jeśli pomogłem, daj + Smile
Odpowiedz
odnośnie punktu pierwszego --- gdzie mam zanleść te dane żeby mim ktos pomógł

to wniczym niepomoże I 900 SAID2/BARR2 23017.20
Odpowiedz
(07-07-2010, 08:31 AM)losiu napisał(a): gdzie mam zanleść te dane żeby mim ktos pomógł

Ekchm... Jakie konkretnie dane chcesz znaleźć?
Odpowiedz
Pewnie chodzi o ustawienia aby mógł odbierać słuchawką sprzętową rozmowy przychodzące.
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
(07-08-2010, 09:18 AM)pHarel napisał(a): Pewnie chodzi o ustawienia aby mógł odbierać słuchawką sprzętową rozmowy przychodzące.

słuchawką byłoby najlepiej cholera czymkolwiek bylebym wiedział czym a nie naciskam wszystko az przestanie dzwonićConfused
Odpowiedz
(07-08-2010, 11:42 AM)losiu napisał(a): słuchawką byłoby najlepiej cholera czymkolwiek bylebym wiedział czym a nie naciskam wszystko az przestanie dzwonićConfused

Najpierw odpowiedz na to, o co pytał gandalf. Ciężko doradzać skoro nie wiemy nawet jakiego shella u siebie używasz.
Odpowiedz
a gdzie tego shela mam szukać
Odpowiedz
(07-09-2010, 05:56 AM)losiu napisał(a): a gdzie tego shela mam szukać

:doh: shell - powłoka.. czyli titanium, M2D, M2Dv2 - oba to popularna manilla, SPB Shell czy może inny wynalazek? Albo może wrzuć nam zrzut ekranu z Twojego telefonu..
Adaho0_
Spojrzał Bóg na posty nasze, usiadł i zapłakał...

Lepiej zostać na lodzie niż wdepnąć w g... , ślisko tak samo ale za to pachnie zdecydowanie lepiej.
Odpowiedz
zrzutu może nie ale zdjęcie tak

[Obrazek: 67a81d6e5091f376m.jpg]" class="highslide" onclick="return hs.expand(this)">[Obrazek: 67a81d6e5091f376m.jpg]" alt="İmage" title="Larger İmage" />
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości